Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Şubat 2018

Gittiğiniz veya ertelediğiniz birçok şeyi yapmak için heyecan duyuyorsunuz. Hava unsurundaki Ay, Teraziye ilham verir.

Eylem gününüz, mobilyaları hareket ettirin, eşyaları evden çıkarın, size yeni bir şey düşünün, çünkü size para kazandırır, çünkü yerli dinamik enerji ile hareket gerçekliğinizi değiştirir.terazi burcu günlük burç yorumu 24 şubat 2018

İyi haber almak üzeresin. Aynı şekilde, aşkta, erotik buluşun, keşfedilmemiş zevkin ve tutkuyla dolu gecenin gecesi. Bununla birlikte, Jüpiter’in işaretinizde geriye doğru olduğunu ve kozmik insidansın bazı kesintilere neden olduğunu unutmayın.

Aşk
Empati uygulayın ve sizi karakterize eden geleneksel diplomasi uygulayın. Eşinizle tartışmaya kapılmayın ve yerine koyun.

Sevgili kişinin duygusal çıkarları düşüncenizi hak ediyor ve bunu nasıl yapacağınızdan herkesten daha iyi biliyorsunuz.

Sağlık
Vücudun belirli bir bölümünde çaba harcamanızı sağlayan bir gezegen eğilimi var.

Bir spor salonunda egzersiz yapıyorsanız, bu gün çok dikkatli olun çünkü hareketler üzerinde yoğunlaşmazsanız bir kaza geçirirsiniz.

İş
İşinizde daha iyi bir şey beklerseniz, elde edersiniz. İş sektörünüzde bu iyi etkiden yararlanın. Jüpiter’in eylemi sahneyi “olgunlaştırıyor”; böylece aradığınız şeyi elde edebilirsiniz. Olağanüstü bir iş fırsatı yaklaşıyor.

Para ve Şans
Birkaç gün içinde, para kazanmanıza ve daha iyi bir ekonomik pozisyon elde etmenize olanak tanıyan büyük bir destek alacaksınız.

Zaten kapılardan geçen Mart ayı çok zenginleşeceğini vaat ederse, gelen paranın bitip gelmeyeceğini nasıl alacağınızı göreceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.