Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2019

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2019

Bu, önemli bir başarılar döngüsüdür, Terazi, çünkü Kanserdeki Venüs enerjisi, doğrudan geçiş halindeyken, daha yansıtıcı olmanıza katkıda bulunur ve hepsinden önemlisi, kendinizi duygusal dürtülerle uzaklaştırmanıza izin vermez, ancak duygularınızı pratiklik ile birleştirerek harekete geçer , kafanın ne hissettiğiyle ne düşündüğünü.

Kişisel ilişkilerinde daha özgürce hareket edeceksin ve her zaman daha rahat ve kendinden emin hissedeceksin. Bir belirsizlik aşamasını geride bırakıyorsunuz ve kademeli olarak her şeyde daha iyi bir şey için hazırlanıyorsunuz.terazi burcu günlük burç yorumu 28 mayıs 2019

Aşk
Bu gün, zodyak enerjisinin dinamosu olan cetveliniz Venüs ve Mars’ın çok ilginç yönleri var. Her iki şey: sezgi ve akıl, ellerin eline geçen yürüyüş. Yaptığınız veya karar verdiğiniz için pişman olmayacaksınız çünkü bu anlarda aşık olduğunuzda çok fazla zihinsel açıklıktan hoşlanıyorsunuz.

Sağlık
Hareketsizlik için bahane yok. Bir egzersiz planının başlaması için “en iyi zamanın” beklenmesi vakası yoktur. Uzun bir yol ilk adımla başlar ve kötü bir sağlık alışkanlığını değiştirmek için asla geç değildir.

İş
Biriktirdiğiniz deneyimler, özellikle interneti kullanarak kendi başınıza veya evinizden bir tür iş başlatıyorsanız, işlerinizi ileriye götürmenize yardımcı olacaktır.

Para ve Şans
Ekonomik yaşamınızda yeni fırsat kapıları açılıyor. Bir uyarı tutumu sürdürürseniz, kazançlı sözleşmeler imzalayabilir ve para kazanabilirsiniz. Kişiliğiniz kendine güven verir, böylece aradığınız şeyi elde etmek için kararlılıkla ve daha fazla güvenlikle çalışın.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.