Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Her ikisi de bu cumartesiyi yöneten, Mars’lı Venüs gezegeninin, çiftiniz tarafından uygulanan çift etkisi, hayranlık uyandıracak ve şaşıracak. Gerçekliği alma şeklinize atfetmiş olduğunuz iç huzur ve açıklanamaz bir güven duygusu yaşarsınız.

Daha önce sizi kutularınızın dışına çıkaran durumlara nasıl tepki verdiğinizi ve şimdi onları daha sportif bir şekilde aldığınız için takdire değer. Bir şarkı hayatınıza biraz nostaljik bir anı getirecek, duygusal bir çağrışım. Hayatınızdaki geçmiş her zaman gizli ve deneyim dolu bir şeydir, ama bunu otomatik olarak günümüze aktarmaz ya da halihazırda olan bir şeyi tekrarlamaya çalışır. Her deneyim farklıdır. Unutma.terazi burcu günlük burç yorumu 28 nisan 2018

Aşk
Başarılarınıza bakmak yerine hataları göz önünde bulundurursanız, aşk hayatınızda bazı sorunların ortaya çıkması olasıdır. Çok sezgisel ve karar verirken nasıl olumlu olursun biliyorsun. Terazilerinizi takip edin ve pişman olmayacaksınız.

Sağlık
Ev içi ihmalin yol açtığı kazaları önlemek için dikkat etmeniz gereken bir durum var çünkü kişisel sorunlardan dolayı çok fazla bunalmış ve stresli olabilirsiniz ve yaptığınız işi ihmal edersiniz, böylece sağlığınıza zarar verebilir ve bundan ödün verebilirsiniz.

İş
Kararsızlık bir işi durdurabilir. Olumsuz duygular ile taşınmayın ve işaretin pek çok iç kaynağa sahip olduğundan sertçe hareket etmeyin. İşinizdeki bir kişi sürekli kesintileriyle sorunlara neden olabilir. Kaçının, onun kim olduğunu ve nasıl yapılacağını biliyorsun.

Para ve Şanslar
Bunalmış olmayın, Terazi. Genel ekonomik duruma rağmen, geçen sene bu tarihte olduğu gibi karşılaştırırsanız, kötü davranmadığınızı unutmayın. Ancak, tasarruf olduğunda zorluk yaşamayacak ve seçenekler ortaya çıktığında her şeyi doğru alabilmeniz için gereken kaynaklara sahip olmanız için kaydetmeye başlamalısınız.