Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2019

Yıldız iklim
Kendinizi zor bir iletişimden çıkarmak için mizah duygusuna güvenin. Bir iş veya emlak sözleşmesi imzalamaktan kaçının.

Aşk Ortam
Eşinize iyi bir ışıkta davranması için biraz zaman vermelisiniz. Mevcut iklim hala önemli bir neden olmadan ortaya çıkan anlaşmazlık olasılığı ile karıştırılmıştır. Zihinsel durumunuz, sevdiğiniz kişiden farklı. Karmaşıklığı bulmak için aranızdaki boşluğa izin vermeyin.

Sen bir ilişki içinde
Diğer yarı ile bir anlaşma bulma şansı düşüktür. Çatışmalar iyi huylu ama sayısız. Kanserdeki Merkür sizin karmaşıklığınızı zorlaştırır. Bir çift olarak hayatında mizah olmayabilir. Libido da çöktü ve alevin nasıl canlandırılacağını bilmiyorsunuz. Dövülmüş pistten çık, bir akşam doğaçlama yap.

Tek
Bekarlık hala aranıyor. Kötü bir şekilde eşlik edilmekten daha yalnız olmayı tercih edersin. Son aşklar seni acılarla terk etti. Oğlak burcundaki Satürn, sizi sessiz bir yaşama teşvik eder ve ciddi bir ilişki dengesizliği temsil eder. Alışkanlıkların var ve sana yakışıyor. Meditasyon yapmak için yalnız bir gün faydalı olabilir

yaramaz avukatın
eller olmadan! Kavurucu. Okşamaları ve tutkuyla gönüllülüğü tercih ediyorsun.

çalışma
Seni daha fazla büyüleyen aktiviteler yapmak istiyorsun. Rutin ve imtiyazlar çözüldü ve parayı geri almak için zamanı geri çeviriyorsunuz. Başka bir iş bulmayı umarak küçük bir coşku ile çalışmaya gidiyorsunuz.

mali
Nakit akışınızın stoklarını almak iyidir. Para tasarrufu için ipuçları bulabilirsiniz. Biraz sağduyu ve iyi adresler size para kazandırabilir. Bir gülümsemeyle ve bir felsefe ile şeyleri alırsın.

dirilik
Biraz entelektüel ve fiziksel yorgunluk devam ediyor. Yenileme aracı olarak yalnızlığı seçebilirsiniz.

aile
Diplomasi eksik, çünkü zamandan tasarruf etmek için sözlerin çok kaba. Daha iyi iletişim, bir ilişkiye rahatlama getirebilir.

arkadaşlar
Dost canlısı hayatın kendini yeniliyor. Eski bir arkadaşla hissetmek, yanlış anlaşılma ve ego yaralanması nedeniyle yok oluyor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.