Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mayıs 2019

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mayıs 2019

Yengeç burcundaki rızanızla her şey mümkündür Terazi. Kafanızda geçmişte dönen bir sevgi var ve kıskançlığa neden olan sahnelerle mevcut durumunuzu karmaşıklaştırmamaya çok dikkat etmelisiniz. Kaybolan toprağı kurtarmak için mutlu bir sürecin ortasındasınız, bu yüzden neşelen! İstediğin şey, ihtiyacın olan tek şey, kendini bu maceralara, azimli ve zihin tazeliğiyle başlatmak. Bununla birlikte, çevrenizde nezaketiniz ve şefkatinizle etkisiz hale getirmeniz gereken bazı insanlar var.

Aşk
Romantizm ve seyahat ayın bu döneminde el ele gider ve bazı gezilere katılmaya davet edilirseniz ya da kendi başınıza bir gezi yapmaya cesaretiniz varsa, ilişkiniz küçük sıkıntılara rağmen iyi gidiyor.terazi burcu günlük burç yorumu 30 mayıs 2019

Sağlık
Herhangi bir sağlık probleminden muzdarip iseniz, bu gün kozluk kartı olduğundan, planlarınızı mektuba uygulayın. Kesinlikle hiçbir şeyi ihmal etmeyin ve vücudunuzun olması gerektiği gibi nasıl tepki verdiğini göreceksiniz. Gün geçtikçe daha iyi ve daha iyi hissedeceksiniz.

İş
Kendi kendine yeterlilik pozisyonlarını üstlenen ve her şeyi bilmek ve dünyaya liderlik etmek isteyen bir iş arkadaşınızla çalışırken sabrınızı kullanın. Kibirli tavrınız sizi rahatsız ediyorsa, dikkate almayın ve zamanınızı boşa harcamadan işlerinizi halledin, sınıfınızı koruyun.

Para ve Şans
Ekonomik başarınız, örgütsel kapasitenize ve tüm coşkunuza bağlıdır. Verimli fikirlerle dolusunuz ama pozitif enerjinizi koymalı ve başarılı olacağınızı düşünerek çalışmalısınız. Bunu yapın ve kazanacaksınız.

Bugün 29 Mayıs 2019’daki Terazi Astrolojisi Nedir?

Bu Perşembe Seviyesi enerji seviyesi: orta.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: İyi bir şey yapma arzusu ve hemen şimdi uygulamaya koyma isteği.
Terazi burcunuzda bugünün Perşembe gününün tehlikeli trendi: Terazi kararsızlıklarının sizi yeni hedeflere ve gerçeklere yansıtmanızı engellemesine izin verin.
Nelerden kaçınmalıyım?: Şu anda çözemediğiniz şeylerden endişe edin.

29 Mayıs 2019’daki Terazi Çift Yaşamı Tahminleri nelerdir?

Günümüzün en iyi ilişkisi: Eşiniz Terazi ve İkizlerli ise, bu Perşembe günü iş sizin için çok iyi gider. Her ikisinin de Venüs’ü paylaştığından beri toprak olsa bile Toroslarla iyi bir uyumluluk olabilir.
En gergin ilişki: Yay burcu ve Başak burcu ile tartışmaktan kaçının.
Mevcut uyumluluğunuz: Uyumluluk genel olarak iyidir, ancak Başak ve Kova gibi bazı işaretlerle belirli bir dengesiz ton vardır.
Eğer bekarsanız: aşk sırasında sizin için neyin en iyisi olduğunu sezgisel bir şekilde bilirsiniz, sezginiz dolunayın hareketi ile çok keskindir.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.