Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Bu gün sevdiklerinizden çok fazla sevgi ve şefkate ihtiyacınız var ve istediğini elde etmek için aşırı uçlara gidebilirsin. Abartmayın. Her zaman olduğu gibi hareket edin, sevgi ve dostluğun tadını çıkardığınızı göreceksiniz.

Öğleden sonra saatlerinde, planlarınızı ve projelerinizi değiştirmeye zorlayacak beklenmedik olaylar ortaya çıkar.terazi burcu günlük burç yorumu 31 mart 2018

Mutlu bir şekilde, şimdiye kadar çözülecek çok zor görünene kadar yakında sahip olacaksınız. Tuzaklar ortaya çıkıyor. Onları zekanıza ve adapte olma becerinize bir test olarak alın.

Aşk
İletişim seviyeniz yüksektir ve siz ve eşiniz arasındaki açıklamalar tatmin edici olacaktır.

Hediyenin tadını çıkarın ve umut vaat eden gerçekliğinizi yaşayın, böylece herkesle uyum içinde yürüyecek ve problemlerden kaçınacaksınız. Yağmura maruz bırakılmanıza izin vermeyin.

Sağlık
Kendinize iyi bakın ve ihtiyati tedbirler almama riskiniz yoktur. Kaderi özendirmeyin ve yeterli bir yaşam ritmi sağlayın.

Her şeyden önce, eğer işinizin doğası riskli ise, önlemleriniz aşırı. Kazalardan kaçınacak ve sağlığınızı koruyacaksınız.

İş
Bir gece işinin olanaklarını belirli bir süre için analiz edin, ancak bunu ekonomik veya iş sorunlarınıza kesin bir çözüm olarak görmeyin.

Bu alternatifi seçerseniz, kendiniz yapmaya başlamadan önce kişisel ayarlarınızı yapın. Yaptığınız her şeyde dengeyi ve ritmi koru.

Para ve Şanslar
Olumlu bir ekonomik değişimin eşiğindesiniz ve beklenmedik bir şekilde oyun, yarışma veya benzeri faaliyetlerden gelir elde etme olasılığı var. Bir çekiliş ya da rekabet size kullanışlı olacak ekstra para verecek.