Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mayıs 2019

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mayıs 2019

Şans ve servet içinde bu çok açık bir Cuma, çünkü şimdiye kadar kaçırdığınız birçok küçük ayrıntıyı fark ettiniz. Alışverişe gitmek ve gelecekte yararlı olacak bir makaleye yatırım yapmak iyidir. Bununla birlikte, belirli bir endişe örtüleri, hayatta edindiklerinize bakmak yerine problemler hakkında düşünmeye başlarsanız mutluluğunuzu bulanıklaştırabilir.

Onları her zamanki tazeliğinle zihninden uzaklaştır! Merhametiniz ve kendiliğindenliğiniz olan Terazi ile herkesi nasıl büyüleyeceğinizi biliyorsunuz. Şimdi önerdiğin her şey, anında gerçekleşecek.terazi burcu günlük burç yorumu 31 mayıs 2019

Aşk
Hayatta belirli tavizler vermenin, yanlışlık yapmış biriyle güzel bir ilişki sürdürmek için hoşlanmayacağımız bir şeyi kabul etmenin, hatta kabul etmemiz gereken anlar vardır, ama gerçekten üzgün ve istekli ikinci bir fırsat almak. Bu kelimeleri iyi düşünün ve vicdanınıza göre hareket edin.

Sağlık
Vücudunuz masaj, aromaterapi, sıcak su banyoları, akupunktur ve benzeri gibi geleneksel olmayan sağlık tedavilerine çok iyi cevap verecektir. Ancak, kendinizi deneyimsiz birinin eline bırakmayınız, tehlikeli olabilir. Bugün herkes bir gören, şifacı veya sihirbaz olduğunu iddia ediyor ve bu yüzden aldatılmamak için nöbetçi olmalısınız.

İş
Bir tesis dışı iş teklifi çok faydalı olabilir, ancak devamsızlık sürenizi makul bir sürenin ötesine uzatmamalısınız. Yeterince kazandıktan sonra, şehrine geri dön ve paranı yatır. Hayattaki yönünüzü iyi bir şekilde hesaba katmanın zamanı geldi.

Para ve Şans
Yabancıların aşırı cömert tutumları şüphe ve güvensizlik uyandırabilse de, her şey gri değildir. Onaylamalarınızda birçok kesinlik olasılığı vardır ve size önerdikleri işi araştırmaya değer. Dünyada kötü insanlar olmasına rağmen, aynı zamanda birçok iyi insanın olduğunu ve doğru insanları tarafımıza çekmek için doğru enerji seviyesini yansıttığımız eylemlerimizle biziz.

Bugün 30 Mayıs 2019’daki Terazi Burç Nedir?

Bu Cuma günü enerji seviyesini seviyorum: orta, yüksek.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Sizi düşünmemiş olduğunuz bir şeyi yapmaya iten sezgi ya da önsezi.

Bugün Terazi burcunuzdaki tehlikeli eğilim: sizi en önemli zamanda önemli kararlar almanızı önleyecek iyi bilinen kararsızlıktan uzaklaştırın.
Nelerden kaçınmalıyım?: Sizden daha fazla zaman gerektiren bir görevi hızla bitirmek istiyorum.

Terazi Aşkının Burç ve Çift Yaşamı Nedir Bugün 30 Mayıs 2019’da?

Bugün en iyi ilişki: Eşiniz Kova ve İkizler ise, bu Cuma günü işler sizin için çok iyi gidecek.
En gergin ilişki: Balık yerlileri ile tartışmaktan kaçının.

Mevcut uyumluluğunuz: uyumluluk genel olarak iyidir, ancak en iyisi, özellikle Kova burcunda kendi elementinizin işaretleri olacaktır.
Eğer bekarsanız: duygularınızı kolayca karıştırabilirsiniz;

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.