Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Bir ekonomik iyileşme hareketi var ve bir arkadaşın, partnerinizin ya da uzak bir akrabanızın size borçlu olduğu para çok yakında size ulaşacak ve en çok ihtiyaç duyulduğunda en uygun zamanda sahip olacaksınız.

Her şey göründüğü gibi değildir ve gerçekliğe ulaşmak için güvensizlik davranışınızı mahrum etmelisiniz. Eşinize daha fazla sevgiyle davranın, aksi takdirde yanlış anlamaya maruz kalabilirsiniz. Klasik Libran diplomasisini işe koy.terazi burcu günlük burç yorumu 4 mayıs 2018

Aşk
Herhangi bir yenilgi veya başarısızlık düşüncesini atın. Hayatınıza karşı tutumunuzun büyük ölçüde elde edilen sonuçları belirlediğini ve kötümserlik ve güvensizlikle bir ilişkiye yaklaşırsanız, o zaman ne yapacağınızı düşünmeyin.

Sağlık
Örneğin, akupunktur, masaj ve renk terapisi gibi alternatif şifa araçlarını keşfetmek ilginçtir, fakat eğer probleminiz ameliyat gerektiriyorsa, bir hastaneye gitmeli ve iyi bir cerrah görmelisiniz. Bu anlamda iyi desteklendiniz.

İş
İşinizde bugün meydana gelen olumsuz durumları yaşamak için bir ders olarak ele alın. Ağlama yapmak yerine bunlardan faydalanmak istiyorsanız, meyve suyu ve deneyimlerinizi kesintilerden çıkarabilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Para ve Şanslar
Para akmaz, öyle görünmese bile. Şu anda maruz kaldığınız ekonomik durgunluklar sadece geçicidir ve zorluklarla karşılaşmakla birlikte, kendinize eziyet etmediğiniz veya mevcut durumunuzla başa çıkmayacağınız sürece bunları üstesinden gelebilirsiniz.