Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Aşk
Yıldız Merkür’ün etkisi altında, bir çift olarak hayatınız rutin bir şey olacaktır. Hareketleri beklemek zorundasın, hatta sürprizler. Çiftinizin iyi çalışıp çalışmadığına veya bir kriz geçirip geçirmediğine bağlı olarak, bunların üstlenilmesi az çok kolay olacaktır. Bekar, bu astral atmosfer göz önüne alındığında, sadece eğlenmek arzusunun sizi ilgilendirdiğini hayal edebiliriz. Bu herkes için geçerli olmayacaktır, çünkü bu gün içinde sahip olduğunuz açıklıklar arasında, bunlardan biri ciddi bir sorun haline gelebilir.

Para ve Şanslar
Bütçe bakiyenizin anlık olarak kırılgan olması muhtemeldir. Büyük bir satın alma işlemine başlamadan önce ciddi hesaplar yapın: ay sonundaki kaygılardan kaçınacaksınız.terazi burcu günlük burç yorumu 6 nisan 2018

Sağlık
Jüpiter’in geleceği iyi gezegen bu. Fiziksel olarak, genel olarak iyi olacaksın. Mükemmel sinir direnci, iyi genel ses. İyi formda olacaksın. İlk dekatürün sadece belirli yerlileri, zihinsel canlılığın fazlalığı nedeniyle sinir direncini azaltacaktır; Bazı uykusuzluk veya migren neden olabilir.

İş
Faydalı gezegen akışları, bir kapriste seçmiş olduğunuz profesyonel bir aktiviteye yatırım yapmanıza izin verecektir. Bu nedenle, tüm detayları kontrol ettikten sonra taşıyacaksınız. Özellikle yaratıcı olacaksın. Bu gün yaptığınız herhangi bir araştırma ya da denemenin kariyeriniz üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır.

Aile Hayatı
Neptün’ün tavsiyesi: Sevdiğiniz insanlar için çok beklemeyin ya da fena halde hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Yorulmadan ya da kayıtsız kalmadan, kendinize biraz daha nesnel ve kendilerine sahip olmadıkları bir özellik niteliğine sahip olmadıklarını gösterin.

Sosyal Yaşam
Satürn’ün bu yönü ile sevdiğiniz varlıklara karşı tutumunuzu değiştirmek zorunda kalacaksınız. Sonuç olumlu ve cesaret verici olacaktır. Devam et.