Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Aşk
Jüpiter ve Venüs’ün düğünlerinizi etkilemesi ile birlikte, beklenmedik kargaşa veya evli yaşamınızda meydana gelen değişiklikler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Refah ve huzur gündemde olacak. Bir anlaşmazlık ortaya çıkarsa, sizi eşinize veya partnerinize daha da yakınlaştıracak bir uzlaşma meydana getirme olasılığı daha yüksektir. Bekar, dostça bir ilişki algılamayacak şekilde değişmeye başlar ve aniden, aşık olduğunuzu görürsünüz! Aksine memnun değilsiniz.

Para
Büyük işlem yapmak için biraz zaman planlıyorsanız veya donanım kaynaklarınızı yönetme şeklinizi değiştirdiyseniz, bu başlangıç zamanıdır. Gün oldukça elverişli olacak. Doğru seçimleri nasıl yapacağınızı bileceksiniz.terazi burcu günlük burç yorumu 7 mayıs 2018

Sağlık
Bir yandan enerjiyle köpürürsün, ama diğer yandan onu nasıl kullanacağını her zaman bilmezsin. Ayrıca, hoş olmayan duraklama hissine sahip olacaksınız. Vücudunuzun ve zihninizin nefes almasını sağlamak için biraz nefes almanın zamanı gelecektir. Bir kurtarma periyodundan çıkarsanız, adımları yakmaya çalışmayın.

İş
Rekabetçi ruhunuz artacak ve engeller sizi sadece uyaracaktır. Üstelik, sizi profesyonel çevrelerinizin saygısını kazanacak iddialı şirketlere başarılı bir şekilde liderlik etme şansına sahip olacaksınız.

Aile
Sevdiğiniz varlıkların tutumu size çok olumsuz görünecektir. Ortak zemin, uyum bulmak sizin için zor olacaktır. Ve sonra kendinize geri dönme eğiliminde olacaksınız. Nesnel durumun çok karanlık olmadığını bilin; Trajedi sadece senin kafanda var. Daha müstakil, daha iyimser bir tavır takınmaya çalışın ve gerçekten üzülecek bir şey olmadığını göreceksiniz.

Sosyal hayat
Yararlı ilişkiler geliştirmeye devam edin, onlara daha hızlı veya daha az ihtiyaç duyacaksınız. Bugün bileceğiniz etkili insanlardan bazıları, bazılarınız iddialı projelerinizden biri ile çok ilgilenmelisiniz. Ancak mevcut ilişkilerinizi değerlendirmeyi unutmayın; Bazıları çok hantal veya güvenilmez görünüyorsa, o zaman ipucu olmadan onları verin.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.