Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Bu cumartesi, burcunuzdaki bazı çelişkili yönlerden dolayı “karakterlerin çatışması” olarak adlandırılan şeyden kaynaklanabilir. Eşiniz talep ediyorsa, sadece sizin için yapıcı olan eleştirileri kabul edin, ama sansasyonalizm veya abartı ile taşınmayın.

Enerjinizi, sevgi ilişkiniz için gerçekten olumlu olana odaklamak ve neyin uygun olmadığını ve hayal gücünün ya da neşenin ürünü olduğunu bir kenara bırakmak zamanıdır.terazi burcu günlük burç yorumu 7 nisan 2018

Aşk
Duygusal düzeyde sizin için iyi haberler var, çünkü son zamanlarda endişelenen duygusal problemlerin birçoğu mutlu bir şekilde çözülmeye başlıyor. Bir aile sorusu çözülecek ve nihayet uyuşmazlık ve kavgaların olduğu yerde uyum saltanatı sürecektir.

Sağlık
Artık sevmediğiniz bir tedaviyi geciktiriyor veya geciktiriyorsanız, bunu başarılı bir şekilde üstlenmek için gerekli enerjiye sahipsiniz. Ameliyatınız ve beklediğiniz gibi olup hastaneye giriş için ideal zamanınız.

İş
Henüz sahip değilseniz, kolayca iş bulabileceğiniz ümit verici bir sahnenin eşiğindesiniz. İş isteklerinizi hazırlayın ve neşelenin çünkü işsiz iseniz ya da iyileştirmeler arıyorsanız ufukta iyi haberler var.

Para ve Şanslar
Sıkıca hareket et. Sorunlarınızı daha fazla güvenlikle geliştirmelisiniz çünkü eğer siz kararsız bir kişi tarafından alınamıyorsanız ve bu, özellikle bu çalışma haftası içinde size uygun olmayan iş ortaklarınızda korku ve şüphe uyandıracaktır.