Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2018

Aşk
Bu eşi alanındaki sessizliktir. Cennet çok net olacak. Arzusunun efendisi Mars’la, küstahlığa düşme riskine girmezsiniz! Bir çift olarak hayatınız halen korunmaktadır. Ailenizi eşinize ayırırsınız ve bunu bir yedinci cennete götüreceksiniz.

Tek, Venüs güzel buluşmalara neden olacak. Tutkunuzu ifade etmek için doğru sözcükleri bulacaksınız ve şanslı olduğunuzu ikna edeceksiniz. Şu anda baştan çıkarma ve ikna gücünüz hakkında hiç şüphe etmeyin.terazi burcu günlük burç yorumu 9 şubat 2018

Para
Jüpiter’in bu özelliğiyle, bir ikna, ikramiye veya beklenmedik bir bonus almanız gerekir; bu, geçmiş bir dürtüyü tatmin etmenize, ancak çok güçlü olmanıza imkân tanır.

Eğer para kaldıysa, şimdi yeni yatırımlar veya yatırımlar düşünmenin zamanı geldi: iyi fikirlere sahip olacaksınız ve iyi tavsiye edileceksiniz.

Sağlık
Jüpiter’in başkanlık ettiği bu gün Büyük Faydalı, çok iyi fiziksel formda bulacaksınız. Her zamanki küçük sağlık sorunlarınız kaybolur.

Şansa göre, bu canlılık dalgası, başka şekillerde göreceğiniz yararlı değişikliklerle aynı anda gerçekleşecektir. Bu, en azından, fiziksel zihinle yakından bağımlı olduğunun kanıtı kabul edilemez bir kanıtıdır.

İş
Pluto iyi yönü sayesinde, bağımsız bir faaliyette bulunmak veya liberal bir meslek edinmek isteyen yerliler bugün çok iyi esin kaynağı olacaklar.

Merkür’ün bu yönü öğrencilere ve entelektüel çalışanlara genel olarak fayda sağlayacak; çünkü onlara sakince çalışmaya, azim ve disiplinle yardımcı olacaktır.

Aile
Bu küresel çevreyle, en iyi niyetleriniz aile hayatınızda hayal kırıklığını önlemek için yeterli olmayacaktır. Sevdiklerinizle durumu şiddetlendirmemek için tartışmaktan kaçının. İşler hızla gelişecektir.

Sosyal hayat
Esneklik ve uyum hissi göstermeniz şartıyla, yıldızlar bugünün seyrini sorunsuz geçirebilmenizi sağlayacaktır. Ancak ayağa kalkarsanız ya da savunma yoluyla agresif iseniz, sadece sorunları şiddetlendirirsiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.