Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Ay’ın, sizinki olan hava ile uyumlu bir ateş işareti işareti ile etkisi ve Pollux yıldızı ile hükümdarınız olan Venüs’ün birleşimi, gerçeği coşkuyla dolu, daha kararlı ve iyimser bir tonla görmenize yardımcı olur. Bununla birlikte, dikkatli olmalısınız, çünkü birçok kişi size, çok fazla kandırdıkları veya iyi niyetli olmadıkları için yerine getiremeyecekleri şeyleri vaat eden size yaklaşacaklardır.

Onlara inanıyorsanız, duygusal, ekonomik veya iş düzeninde ve ayaklarınızı yere sıkıca dikinken gerçeğe bakmazsanız, yargılama hataları yapabilirdiniz.terazi burcu günlük burç yorumu pazar 9 haziran 2019

Aşk
Bu ay geçişinden etkilenen değişim ve yansıma gününüzdür. Kendinizi üzgün ve yalnız hissediyorsanız, sevdiğinizle ve yaralı gururunuzla geri dönmek istemeniz onu önlüyor, daha fazla beklemeyin, kendinize o kişiyle uzlaşın, buna değer. Artık mutluluk ertelememelisiniz, çünkü bugün sizin yarınız değil, bugününüz.

Sağlık
Almakta olduğunuz psişik etki ile, kötü bir sağlık alışkanlığını geride bırakabilirsiniz. Bu, sadece dengesizliklere ve kaygıya neden olan gereksiz endişeleri gidermek için mükemmel bir zamandır. Hafta sonunun tadını çıkar.

İş
İş yaşamınızda bir dönüşüm aşamasına başladınız ve birçoğunun fazladan bir iş yüküne sahip olacak, başka bir işe başlayacak ya da bugüne kadar yaptıklarından tamamen farklı bir şey yapmaya kendilerini adamaya başlayacaksınız. Her şey yenilendi Terazi.

Para ve Şans
Para meselelerinde olumlu bir dönüş var çünkü bugünden itibaren ekonomik yaşamınızda pozitif bir pencere açıldı. İşletmenizin bir ürünü mü yoksa kendi başınıza mı yaptığınız bir kazanım ve promosyon aşamasını temsil edeceğiniz müthiş bir finansal büyüme döngüsü başlatırsınız.

Bugün 9 Haziran 2019’da Terazi Burç Nedir?

Bu Pazar günü enerji seviyesini seviyorum: ortadan yükseğe.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Yapıcı, geliştirdiğiniz alanda çok fazla bilgiye sahip olanlarla konuşuyor.
Günümüzün Terazi burcundaki tehlikeli eğilimi: olumsuz ve cesaret kırıcı fikirlerin aklınıza girmesine izin vererek iç dengenizi pekiştirmek.
Nelerden kaçınmalıyım?: Dini ya da politik fanatik olanlarla ve sizinkinden çok farklı görüşleri olanlarla tartışın.

Terazi’nin Aşk Burçları ve Bugünkü Çift Yaşam Bugün 9 Haziran 2019’da

Bugünün en iyi ilişkisi: Eşiniz özellikle İkizler ve sizin için bir hava işaretiyse, bu Pazar günü işinize yarayacak. Koç’la az ya da çok karıştırılıyor.
En gergin ilişki: Başak, Oğlak ve Akrep’ten gelen insanlarla sürtünme ve tartışmalardan kaçının.
Mevcut uyumluluğunuz: özellikle Kova ve Terazi ile diğer hava elementleri ile uyumlu bir tondasınız, ayrıca Yay burcu ve Aslan gibi itfaiye iki işaretine yaslanacaksınız.
Bekar veya bekarsanız: bir saç şeklinden veya farklı saç boyasından, sıra dışı bir giysiden, kısacası o kişiye dikkat çeken bir şeyden, sıradan bir giysiden, görüntü veya “görünüm” değişikliği uygundur.