Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Bu haftasonu hayatınızda farklı açılar sunuyor Terazi ve bunlardan birinin hayalleriniz ve özlemlerinizle ilgisi var çünkü şimdi yaşam tarzınızda kısa sürede daha fazla para kazanmanızı sağlayacak bazı değişiklikler ve düzenlemeler yapmayı düşüneceksiniz. hatta yeni bir ekonomik ya da iş macerasına başlayın.

Duygusal düzlemde kendinizden daha sakin ve daha emin hissedeceksiniz. Şüphe ve şüphe döngüsü sona erer, çünkü hepimizin hatalı olduğunu ve aynı şekilde o kişinin hatalı olduğunu aynı şekilde anlarsınız, çünkü insan olduğunuz için her zaman hata yapma olasılığını ve aynı zamanda yapılan hatayı düzeltmek anlamına gelir zekanın işareti.terazi burcu günlük burç yorumu 10 haziran 2019

Aşk
Bazı Terazi ilişki sona ermiş olabilir ve şimdi başka başlıyor. Sınıfınızdaki, kategorinizdeki ve şıklığınızdaki hayatınızdaki yeni insanın eski sevgilinize karşı saygısızlık etmesini sağlayarak göstermeyin. Geçmiş yaşamınıza saygı duyduğunuz ölçüde kendinize bir yer vereceksiniz ve sınıfta hiçbir şey bulunmuyor ve bir zamanlar yaşamınızı paylaşanları itibarsızlaştırmaya başlayan duyarlılık yok. Bu sınırları nasıl bileceğini bilemeyen birinin yanındaysan, o ya öğrenir ya da yoluna gider.

Sağlık
Sağlığınız iyi desteklenir ve bir tür etkinlik ya da spor yarışması için hazırlık yapmayı düşünen Terazi’den geliyorsanız, en iyi zamanlarsınız. Ayrıca, sindirim bozuklukları varsa, çok yüksek bir kurtarma dalgası var.

İş
Bu pazartesi senin için zaman alıyor. İşle ilgili endişelerin dinlenmenize ve rahatlamanıza engel olmasına izin vermeyin. Gelecek hafta için bir şeyler planlamak zorundaysanız, zamanında yapın, böylece tatilinizin eksiksiz bir şekilde tadını çıkarabilirsiniz ve bu hafta yapamazsanız, gelecek hafta için bir deneyim olarak hizmet edecekse, tekrarlamayın.

Para ve Şans
Paranızı size sonuç verebilecek yeni bir işe koyma konusunda cazip olacaksınız, ancak bunu yapmadan önce aldatılmaktan kaçınmak için tüm olası soruşturmaları yaparsanız. Belki size kim teklif ediyorsa, bunu kötü niyetle yapmıyor olabilir, ancak stresli olabilir ve başkalarını da sürükleyerek kendi fantezilerinize inanabilirsiniz.

Bugünün Terazi Burcu 10 Haziran 2019

Bu Pazartesi aşk enerji seviyesi: yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: yapıcı bir eleştiriyi kabul etme konusundaki iyi tutumunuz.
Burcunuzdaki bugünün tehlikeli trendi Terazi: Abartılı bir şekilde herkesle iyi görünmeye çalışmaktan endişe duymak.
Ne kaçınmalıyım?: Kontrolüm dışında olan bir şey için endişelenmek.

Günümüzün Terazi Aşk Burçları ve İkili Yaşam 10 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: bugün, Terazi, İkizler ve Kova ile Yay ve Koç ile ilişkilerde işler çok iyi gidecek.
En gergin ilişki: Yengeç veya Oğlak ile olabilir.
Şu andaki uyumluluğunuz: Oğlak burcunda en iyi olmasa da çoğu işaretle uyumlu iyi bir dalga var.
Bekar veya bekarsanız: Tutumunuzdaki bir değişiklik, o kişinin kalbine gitmek için ihtiyacınız olan her şey olacaktır.