Terazi Haftalık Burç Yorumları 5 – 11 Şubat 2018

Terazi Haftalık Burç Yorumları 5 – 11 Şubat 2018

Rahatlayın ve başkalarının operasyonları yönlendirmesine izin verin. Genelde öncülük etmekten çok yardım ederek kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve sizden daha hızlı ve daha gönüllü olarak insanın zamanını, alanını ve araçlarını yöneten mükemmel olacaksınız. Bu, gerçekleşmekte olan yeni bir tamamlayıcılıktır ve yeni zorluklar getirmektedir.

Bu, kendinizi ve liderlik özelliklerini, toplantılarınızı ve borsalarınızdaki çok dinamik bir atmosfere ifade etme yeteneğinizi vurgulamanın, yeteneklerinizi her yöne, bazen de karışıklık yaratan bir iklimde dağıtmanızı sağlayan iyi bir zamandır. her zaman enerjik.

aşk
Varolan ilişkilere derinden kendinizi adamak, Kader’i yenileri kışkırtmak için kandırmaktır. Dostça veya ilişkisel çevredeki toplantılar tercih edilir, dostluk aşkla karıştırılır.terazi haftalık burç 5 - 11 Şubat 2018

Birkaç ay içinde neler olacağını anlamak ve özellikle kontrol etmek için yoğun bir şekilde ve her ne pahasına olursa olsun yaşamak. Mahkeme uzun vadede plan yapmanızı öneriyor ancak bu haftaki tüm yeteneklere sahip olamayacaksınız.
çalışma

Neler olup bittiğine ve ne yapacağınıza büyük önem vereceksin. Girişiminiz başarılarınızın bir garantisi olacak, kendinize daha fazla güven ve kendinizi açıklık, inanç ve derinlikte ifade etme konusunda daha fazla fırsat hissedeceksiniz.

Bu hafta, yayılma ile ilişkili olan herşeyden yana olursunuz, geniş anlamda, bu dönem mesleki yaşantınızı dönüştürmek ve haklarınızın resmi olarak tanınmasına doğru evrimleşmek için idealdir.

para
Bu haftaki mali projeleriniz için destek noktaları bulma şansınızın yanı sıra, bu kadar çok nefret ettiğiniz istikrarsızlığın duygularından kaçınacak bir şansınız olacaktır.

Kısa vadede size uygun olsa dahi, kendinizi günlük yönetiminizde kafa karıştırmaktan kaçınmak, belirli bir açıklık eksikliğini önlemek gerekirse, çevrenizdekileri istikrarsızlaştırabilir ve çatışmaya neden olabilir.

sağlık
5 Şubat’ın bu haftasındaki gezegensel akınlar, canlılığınızı yeni boyutlara taşıyacaktır. Gerçekten, Mars’ın geçişi, metabolizmanızı daha fazla hareket, çeşitlilik yaratmaya yönlendiriyor.

Aşırı gerginlik eğilimleri haftanın sonunda ortaya çıkıyor, gürültüye oranla sessizde dinlenecek gürültülü ortamdan uzaklaşmanız gerekecek. Birbirinizin hayatına boğulmayın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.