Terazi Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Terazi Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Doğumsal Güneşinizdeki Jüpiter’e giden seksi size canlılık, iyimserlik ve özgüven getirir. Şans, başarı, kişisel, manevi ve maddi gelişim fırsatları yaratıyorsunuz. Coşkunuz iletişimseldir ve ilişkilerinizle uyum kurarsınız.

Aşk
Nihayet kendinize beklentilerinize uygun bir kalbe sormak, iddialarınızı iletmek ve yalnızlığı sona erdirmek için mümkün olan her şeyi yapmak zamanı gelebilir. Gökyüzü iyi duygusal ilişkilere çok elverişlidir. Bir çift olarak, aynı zamanda bağlarını güçlendirmek ve duygusal bir karmaşıklığı yenilemek için bu güzel etkilerden faydalanırsınız.terazi haftalık burç yorumu 10 - 16 haziran 2019

İş
Size harika bir kariyer sunabilecek adaylar arıyorsanız, gitmenize izin vermeyin, bu hafta iyi himayede başlayacaksınız. Herhangi bir teste motivasyon, verimli temaslar, çok iyi bir ilişki, makine çalışıyor. Bu yeni hafta, yeni bir başlangıcı işaret ediyor, şaşırtıcı bir projenin başında ya da kârlı bir dernekten daha fazlası olabilirsiniz.

Dışarı çıkmak, seyahat etmek, farklı insanlarla tanışmak, daha yapıcı ilişkiler kurmak istiyorsun. Anlaşmazlıkları çözmek veya projeleriniz için destek bulmak için iyi bir zaman. Potansiyelinizi geliştirmek ve hayatınızı iyileştirmek için motive hissediyorsunuz.

Para ve Şans
Her zaman iyi şansınıza inandıysanız, ondan daha fazla ya da daha uzun aramanıza gerek kalmaz. O tam senin kafanın üzerinde ve mali işlerinize bakıyor. İşinizde şans veya miras yoluyla olsun, size önemli kazanımlar vaat ediyor.

Sağlık
Korkusuz bir gökyüzü sizi uyuşturur ve çok sayıda ve çeşitli projelerinizin uygulanmasını şiddetle teşvik eder. Kerpetenler ateşten bir enerji ve rezerv görevi ile alındığında, rezervlerinizi mahvetmeden hedeflerinize mümkün olduğunca sakince gelişmeye çalışmalı veya sağduyuyla sınırlandırılmış bir enerjide dikkatsizce çekmelisiniz.

Mary Emma was born in 1996 and has been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led her to the area of Sciences and technology attending the Architecture course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Anthropology, Psychology, and technology which she also attended.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.