Yay Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Uzun zamandır görmediğiniz ve şimdi hayatınıza yeniden tazeleyen, yeni bir enerji, ilham veren ve aynı anda ihale eden belirli bir kişinin haberiyle hayran kalacaksınız. Yay Karizması vurgulanır. İşinizde, iş durumunuzu iyileştirmeye önemli katkı sağlayacak çok olumlu bir hareket var.

Hayatınızı 180 derece döndürmek, eski alışkanlıkları değiştirmek ve geleceği fethetmek için tek ihtiyacınız olan bir değişiklik. Sezginizin gücüyle kozmik dengeyi lehinize çevirirsiniz.yay burcu günlük burç salı yorumu 11 haziran 2019

Aşk
Kalbinizi sevmek için kapatmayın! Yılın değişikliğinin geleceği bu önümüzdeki haftalarda, duygusal yaşamınızı fethetmek ve başarılı olmak için en iyi zamanınız olacak.

Sağlık
Verdiğiniz her tedavi rejeneratif etkiye sahip olacaktır. Kendinizi hem içten hem de dıştan güçlendirmek için bu iyi ay enerjisini kullanın, egzersizlerinizi yapın, sağlık alışkanlıklarını takip edin.

İş
Bu gezegensel döngüde, çalışma kapasiteniz artacak ve şirketinizde daha fazla kazanç sağlayan iş pozisyonlarınızda terfi edeceksiniz. Sabırsız olmayın çünkü sizi bekliyorlardı.

Para ve Şans
Belki küçük bir aile şirketiniz var ya da kendi başınıza, ama iyi haber şu ki, yeniliklerinizden her zaman ekonomik olarak faydalanabiliyorsunuz ve herhangi bir para yatırımı bugünlerde haklı olmaktan öteye gidecektir. Serbest çalışan işçiler ve Yaylı ev hanımları için iyi zaman.

Yay Günlük Burç Günlük Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bu salı Seviye enerji seviyesi: orta ila yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: şimdi zevk aldığınız iç huzur, hiçbir şeyin ya da kimsenin sizden uzaklaşmasına izin vermeyeceksiniz.
Yay burcunuzda bugünün Salı gününün tehlikeli trendi: yarısını yarım bırakarak bir görev bırakın.
Nelerden kaçınmalıyım?: Önemli bir iş için hazırlık, son dakika için bir gezi veya toplantı için bırakın.

Yay Günlük Aşk Burç ve Çift Yaşam Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu Salı sizinki gibi herhangi bir yangın işareti ve Terazi ile çok iyi bir uyum var.
En gergin ilişki: yanlış anlamalar, Oğlak burcuna özgü bir kişiyle ortaya çıkabilir.
Şu andaki uyumluluğunuz: Diğer ateş unsurlarıyla, hem Aslan hem Yay ve hem de havayla, özellikle Kova ile harika bir tondasınız.
Eğer bekar veya bekarsanız: bunlar, kaybedeceğiniz zamanı geri kazandığınızı hissedeceğiniz unutulmaz günlerdir.