Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Dönüşümler ve emek değişiklikleri her zaman stres durumları yaratır. Bu hafta sonu seni delirtecek bir şey olabilir. Hayal kırıklığına izin vermeden önce, deneyiminizi uygular ve sabrınızı ve disiplininizi kullanırsınız. Sen başaracaksın, sen ustalaşacaksın. Para konusundaki herhangi bir şeyi doğaçlama yapmak değil, beklemek ve aceleci ekonomik yatırımlar yapmamak sizin için uygun değildir. Sizi çok az gelişme fırsatı yaratan bir iş seçerken ihtiyatlı olun.

Aşk
Mutluluğun yolunu bulmak için gereken bir tutum değişikliği. Zaman içinde bir geri çekilmenin, hiçbir şeyi çözmeyen bir ısrarla tercih edilebileceği zamanlar vardır.yay burcu günlük burç yorumu 1 nisan 2018

Sendikanızın başlangıçlarının coşkusunu ve tutkusunu bulacaksınız. Sevdiğiniz her zaman şaşırtıcı sanatın olacak. Bir bonus olarak, duygusallık yakıcı ve sarhoş edici bir mizah kokteyli hazırlayacaksınız. Tek, Satürn ve Mars, tabelanızı etkileyecek, sizin için uygun olacaktır. Tıpkı Venüs gibi, cennete yerleşmiş. Sevginiz korunacak ve yüreğinizin tüm istekleri tatmin edici olacak.

Sağlık
Geçici bir rahatsızlık, böbrekleriniz ve bacaklarınız olan bu döngüde vücudun en hassas bölgelerini etkileyen sabah saatlerinde sizi rahatsız edebilir. Endişelenmeyin çünkü gün geçtikçe iyileşeceksiniz ve akşam daha iyi hissedeceksiniz.

Sağduyulu, bunu kaçırmazsınız ve bu kez yıldızları sakladığınız sağlık kaygılarından geçmeniz için çok yararlı olacaktır. Rahatsız edici bir şey yok; ama Mars ve Neptün sizi gastroenterit veya gıda zehirlenmesi riski altına sokabilir. Bu nedenle sadece aşırı tazeliğin ürünlerini kullandığınızdan emin olun; deniz ürünlerini ve suşiyi geçici olarak göz ardı edin.

İş
İş kazası geçirdiyseniz, işinizi kaybettiniz ya da ailenizde benzer bir sıkıntı yaşadınız, her şeyi daha sakin bir şekilde görmeye çalışın. En olası şey, tüm bunların sizin iyiliğiniz için ve bu döngüyü bitirdikten sonra daha iyi bir şey olacağıdır.

Satürn, işinizin yürütülmesinde size doğruluk ve hassasiyet getirecektir. Elbette zihnin yaratıcı kalacaktır; ama nesnel kalır ve sezginiz hayal gücünüz tarafından çarpıtılmayacaktır.

Para ve Şans
Ekonomik hayatınızda beklenmedik bir gerileme, şu an içinde bulunduğunuz ve birkaç gün içinde aştığınız mevcut büyüme sürecinin bir parçasıdır. Geçici bir gerileme paranızı daha iyi yatırmanızı öğretecektir.

Eğer servet denemek için istekli iseniz, mevcut astral yapılandırma göz önüne alındığında, gülümseme ile iyi bir şekilde karşılayabilir. Bu yüzden herhangi bir şans oyunu oynayın, ama büyük bir miktardan kaçının. Şansını kontrol etmeyi unutma.

Aile
Çocuklarla ilişkiler ilginç olacaktır. Onlara dinamizminizi iletecek ve diledikleri zaman onları nasıl dinleyeceğinizi bileceksiniz. Bütün bunlar karşılıklı temaslarınızı çok tatmin edecek ve rahat bir atmosfer yaratmaya yardımcı olacaktır.

Sosyal hayat
İyi eski hatıraları uyandırmak için iyi bir tablonun görüşünü kaybeden arkadaşlarla yeniden bir araya gelmek, anın şaşkınlığı ve onu seveceksin.