Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Şubat 2018

Aşk
Uranüs’ün etkisi altındaki hayal gücünü aşan eşler arası ilişkinizde neredeyse anında canlanmanın etkisi olacak küçük bir fantezi ortaya koyacaksınız.

Sizinle eşiniz arasında herhangi bir sorun gözükmüyor gibi görünüyor ve aynı dalga boyuna bağlı olacaksınız. Şarkılar için, bu seferki çok da şaşırtıcı bir şey yok: Bir çift stil alev çalıyor ve son derece de burada ve orada bir düğün. Kendinizden kesinlikle emin oluncaya kadar acele etmeyin.yay burcu günlük burç yorumu 10 şubat 2018

Para
Satürn bugün mali durumunuz hakkında ciddi bir uyarı gönderecektir. Paranızı pencereden atmaya devam ederseniz yakında şeytanı kuyruktan çekmeniz gerekecek ve sizi pişirecektir.

Neden zor bir bütçe tahmini yapıyorsunuz ve her ne pahasına olursa olsun buna uymuyor musunuz? Dolayısıyla, dürtüsel ve yıkıcı harcama ve daha sonra soğuk terleme riskine girmeyeceksiniz.

Sağlık
Uranüs kolunuzda olduğunda harika bir tonunuz olacak. Dinamik ve dalgalanma, mükemmel fiziksel güce sahip olacak ve vücudunuz mikrobik ve viral saldırılara karşı etkili bir şekilde savaşacaktır. Ancak sinirlilik ve saldırganlıktan sakının.

İş
Uranüs’ün iyi yönleri, canavarın bazılarını profesyonel düzeyde geri kazanmanıza yardımcı olmalı.

Taahhüt etmek isteyeceksiniz, gerekli adımları atacaksınız, kavganın tadını bulacaksınız. Küçük bir diplomasi ile çabucak ilerlemelisiniz.

Aile
Bu açıdan Uranüs sevdiklerinizle olan ilişkinizde değişiklikler yapacaktır. Panik yapmayın, özellikle: Bu gelişmelerin olumlu olması muhtemel ve hem çocuklarınız hem de aileniz ile olan ilişkinizi geliştirmenize yardımcı olabilirsiniz.

Sosyal hayat
Bu gün boyunca, yabancı uyrukluk veya kültür insanlarıyla olan ilişkiniz bir sorun veya çatışma kaynağı olabilir. Ayaklarınızı nereye koyduğunuza dikkatle bakın. Ancak her şey çabucak normale dönecektir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.