Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

Çevrenizde yaptığınız ve söylediğiniz her şeyi gözlemlediğiniz ve yanlış yorumlamaların ortaya çıkabileceği çok olumsuz insanlar var. En zor anlarda çözüm her zaman ortaya çıkar ve şimdi, sizin Jüpiter niznızla, doğrudan, ortaya çıktığında onları kaybetmemek için yararlanmanız gereken birçok seçenek olacaktır.

Gerçekten buna değecek biriyle güzel bir uzlaşma ya da yeniden birleşme olacak mutlu bir aşama yaklaşıyor. Şüphelinizin doğrudan geçişiyle şimdiki zamanda meydana gelen genişleme, hayatınızın çeşitli bölgelerine, Yay’a kadar uzanır.yay burcu günlük burç yorumu 11 haziran 2018

Aşk
Sevdiğin biriyle bitirmeyi ve yeni bir istikamete başlamayı içeren güçlü bir duygusal karar vermeden önce biraz bekle çünkü bugün dürtüsel olabilir ve belki de o anın bir duygusuna dayanarak hareket ederdin.

Sağlık
Vücudunuzun vücudunuza daha fazla zaman ayırın, sık sık ihmal edersiniz: ayaklarınız. Hak ettikleri tedaviyi vermenin, yumuşatıcı yağları kullanmanın, onları ılık su ve tuzlarla bir küvete yerleştirmenin, onlara bir masaj vermenin ve onları yüksek bir yere koymanın zamanıdır. Dinlenme.

İş
Önemli bir iş kararı verirken önemli olun çünkü eğer kendinizi duygusal bir dürtüye sürüklemenize izin verirseniz, işinizdeki konumunuzu kaybedebilir ve aynı zamanda çalıştığınız yerde sorunlara ve çatışmalara neden olabilirsiniz.

Para ve Şanslar
Yaptığınız şeyleri yapmaya devam edin ve ekonomik ilişkilerinizle alakasız yorumlar hakkında endişelenmeyin. Bu, başkalarının yapmanı istediği şeyi yapmak için değil, kendi sezgilerini takip etmek için bir döngü değildir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.