Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Aşk
Bu ay iklimi, bir çift olarak soğuk bir duş olarak yaşayan birçok yerlileri etkileyecektir. Aşk bugün bu kadar ilgini çekmeyecek ve işinizin, işinizin partnerinizi korumayı tercih edecek ve sizden kâr eğrisine ilişkin görüşünü sürekli olarak soracaktır! Eğer astral eğilime girerseniz, eşiniz sizi hesaplarınıza bırakabilir ve libidisini başka bir yere yatırabilir! Bekar, her zamankinden daha fazla istekli olacaksınız, ama sizi hiç düzeltmek istemeyeceksiniz.

Para ve Şanslar
Sevinin! Başlayan yalın bir sezon olmayacak. İyice sömürülen şansın küçük başparmaklarından bile yararlanabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı da dahil olmak üzere önemli finansal işlemler yapmanız gerekiyorsa, kendinizi etkili danışmanlarla çevirin.yay burcu günlük burç yorumu 13 haziran 2018

İş
Jüpiter’in bu yapılandırması kariyer sektörünü etkileyecektir. Kendinize zarar vermeyi kabul ederseniz ve her şeyden öte, çabaların sadece orta vadede değil, yerinde ödeyeceğini anlıyorsanız, profesyonel beklentileriniz mükemmeldir.

Sağlık
Görünürde büyük sağlık problemleri yok. Yıldızlardan değil, kontrolsüz açgözlülükten dolayı sindirim sistemi rahatsızlıklarına dikkat edin. Size sadece temperance önerebiliriz. Daha iyi sindirmek için, öğünün sonunda, yeşil anasonun bitkisel çayı alın. Bağırsak tahrişine neden olabilecek lifli sebzelerden (kereviz, rezene, pırasa, havuç vb.) Geçici olarak kaçının.

Aile
Bazı yakın akrabalarla ilişkiler biraz gergin olacaktır. Ateşe yağ koymaya çalış. Diyaloğun başlatılmasını kolaylaştırmak için bazı tavizler verin. Her şey sonradan daha iyi olacak.

Sosyal Yaşam
Neptün, Sky’ınızda kötü bir pozisyonda, her zamanki dost canlı alanınız biraz dar görünecek. Orijinal karakterlerden yeni deneyimler isteyeceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.