Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

yay burcunuzda şu anda olan gezegensel etki ile hayatınızdaki yoğun bir aşamayı açıyor. Önünüzde önümüzdeki birkaç gün kişisel başarılar olacak.

Müteşebbis doğanız karmaşık görevleri yerine getirmek için birçok fırsata sahip olacak. Sezgi senin için, dinle! Başarı, sizi çok verimli bir ekonomik yönetim içinde beklemektedir.yay burcu günlük burç yorumu 13 şubat 2018

En önemlisi, başta gecikmeler olsa bile olumsuz bir şekilde çözüleceğinden korktuğunuzdan kaynaklanabilecek aksiliklerden önce cesareti kırılmamaktır.

Aşk
Sözlerinizi ve sevgi vaatlerini hatırla. Eğer sözünü tutmazsan güveni kaybedeceksin, ayrıca romantizm olasılığı. Sadece konuşmak için konuşmayın.

Dürtüsel mizaçınız, eşinizin sizden daha genç olursa büyük bir endişe yaratma eğilimindedir. Bir Sagittarian gibi ilerleyin, duygusal dürtülerin aklın yerini almasına izin vermeyin.

Sağlık
Denge, hayatınızdaki her şeydir. Gerekli olanları yaptığınız ve sağlığınızla doğaçlamadığınız için kronik koşullarınız günümüzde çok daha fazla iyileşme eğilimi gösterir. Pozitif zihinsel tutumu olan ilaçların doğru bir kombinasyonu size çok yardımcı olacaktır.

İş
İş pozisyonunuzu güçlendireceksiniz, ancak çok dikkatli olmanız gerekir çünkü patronlarınızdan bir şeyler söylerseniz veya öğrendiğiniz bir haberi uçsuz bucaksız bir arkadaşınıza anlatırsanız ve reklam vermeye elverişli olmadığı zaman bir mırıldandığına karışabilirsiniz.

Para ve Şans
Bu dönemde, yukarı doğru hareketiniz mali hayatınızda devam eder.

Aynı zamanda, ekonomik projelerinizi sayarken dikkatli olmalısınız çünkü olumsuz insanlar sizi vazgeçirir ve gözlemleriyle hoşnutsuzluğa neden olabilir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.