Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aşk
Mars armonik durumda olacak: coşku, kalp tarafı çok açık bir canlanma. Belirli bir rutinde birkaç ay içinde ikamet ettiyseniz, eşinizle veya eşinizle her gün sorumluluklarla dolu bir şekilde paylaşırsanız, artık tatmin olmazsınız! Alınacak kalplerin ilgilerini çekecek biri ile tanışması muhtemeldir. Kimse baştan çıkarma gücüne direnemez. Herkesi cebine koyacaklar.

Para ve Şanslar
Finansal kaygılar ön planda olacak. Durumunuzu gerçekçi bir şekilde göreceksiniz ve projelerinizi hayata geçirme zamanı gelecektir. Ancak, gayrimenkul işleri ile uğraşmaktan bu günlerden kaçının: En iyi çıkarlarınızı başarma şansınız çok az olacaktır.yay burcu günlük burç yorumu 14 haziran 2018

Sağlık
Bu açıdan Pluto size sürekli iyi bir ruh hali ve yükselişte fiziksel bir direniş vaat ediyor. Bununla birlikte, bazılarınız için, gözlerde veya diş etlerinde meydana gelebilecek küçük bir enflamatuar risk: önemsiz bozukluklar.

İş
Gezegen Uranüs’ün çalkantılı yönlerini incelerken, yeni girişimlere girmekten veya bir şekilde yenilemekten kaçınmalısınız. Rahatsızlık, büyük bir hareket özgürlüğü olmaması, başarısızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Ama yakında yavaş yavaş durumun ustası olacaksınız ve sonunda başarılı bir başarı elde etmelisiniz.

Aile
Aile hayatında büyük memnuniyet. Eşiniz uzlaştırıcı olacaktır. Çocuklarınızla rahatlatıcı bir atmosfer. Sevdiklerinizden de keyifli ziyaretler alacaksınız.

Sosyal Yaşam
Satürn’ü ilişki sektörünü etkileyerek, normalden daha az iletişimci olacaksınız. Arkadaşların seni görmek istiyorsa, biraz ısrar etmek zorunda kalacaklar.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.