Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Bugün duygularınız Niagara Şelalesi gibi akıyor. Bu, sizin için bir uç nokta gündür. Bugün aksiyon hüküm sürüyor; beklemedeki işleri bitirmene bağlı. Başka bir saniye beklemeyin, sadece yapın. Avantajınız için kullanmak için dipsiz bir iç kuvvete ve kaynaklara sahipsiniz.

Aşk
Sizden çok daha az hırslı olduğu için bugün samimi bir arkadaşla ya da eşinizle sinirli hissediyorsanız, bu şaşırtıcı olmayacaktır. Havada bulunan enerji, “hadi gidelim, gidelim” şeklini, hedeflere ulaşmak ve başarıya ulaşmak için vurgulayacaktır.yay burcu günlük burç yorumu 14 ocak 2019

Bu alanda pasif veya korkulu olan diğer insanlar anlaşılması zor olabilir. Ancak, her insan elinden gelenin en iyisini yapmalı. Sabırlı olmaya çalış.

İş
Bugün belki de kendini kötü hissediyorsun. Mizah duygunuz cildinizi koruyacaktır. Muhtemelen işinize veya işinize çok fazla konsantre olmak istemezsiniz.

Arkadaşlarınızla sohbet ederek onları değiştirirseniz keyif alacaksınız. Öğle yemeğine çıkmak iyi bir fikir olabilir. Bütün gün kilitli kalmayın, huzursuz hissedeceksiniz!

Para ve Şans
Bugün, başkalarının taahhüdünün olmamasından dolayı sinirleneceksiniz. Birisiyle bir şeyler planlamaya çalışıyor olabilirsiniz, ancak ne yapmak istedikleriyle ilgili fikirlerini sürekli değiştiriyorlar. Belki duygusal olarak güvensizdirler ve bir sonraki adımda atmaya korkuyorlar.

Başkalarının karışmasına izin vermeyin ve kendi hayatınızı yaşamanıza izin vermeyin. Plan yap ve onları değiştir. Diğerleri gerektiği gibi düşecek. Onlara her zaman yapmalarını hatırlatmanıza gerek yok.

Sağlık
Gün içinde bir şey olabilir, bilinçsizce geçmişte başınıza gelen hoş olmayan bir şeyi size hatırlatacaktır. Bugünün olayını bile hatırlamayabilirsin, ama uzun zaman önce olmuş bir şeyin hatıraları gün boyunca seni işgal edecek ve çok kötü bir ruh hali içinde olacaksın.

Bu hafızanın sizi neden bu kadar çok etkilediğini analiz etmeye çalışın ve bildiğiniz zaman bırakın. Omuzlarınızdan muazzam bir yük çıkmış gibi hissedeceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.