Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Ağustos 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Ağustos 2018

Bazı açıklanamaz kaygı durumları ortaya çıkabilir, bu yüzden zaten biliyorsunuz ve kontrolü kaybetmemek için hareket ediyorsunuz. Utanç verici bir durum, sevgiyi arkadaşlıkla karıştıran bir kişiye yol açar ve bu da gerginliklere ya da sizi şaşırtmasına neden olabilir. Kararsız bir ilişkiye başlamadan önce kalbinize ve sezginize danışın.

Bu haftanın başlangıcı, kararsızlık ve tereddüt değil, ayaklarınızı yere koymak için her zaman uygun kararlar vermek, çünkü aceleniz varsa, burcunuzdaki çifte retrograd etkiyi yaratabilir. Sabırsız olmayın, zamanınızdaki her şey.yay burcu günlük burç yorumu 15 agustos 2018

Aşk
Bir ilişki kurmaya cesaret ederseniz, hiç endişelenmeyin, çünkü şimdi her şeyi kendi yerine koymanıza yardımcı olacak iyi bir astral tondasınız ve her zaman ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz, böylece sezgileriniz ve önsezileriniz gerektiği gibi yerine getiriliyor. Sevgi ve daha çok aşk, beklenen şeydir.

Sağlık
Zihniniz genişler ve yeni boyutlara açılır ve bu anlardan itibaren, zamana ya da belki de ilgi ve uygun motivasyona sahip olmamanızdan bugüne kadar ne yaptığınızı pratik etme fırsatına sahip olacaksınız.

İş
Siz ve diğer insanlar arasındaki koordinasyon eksikliğinden dolayı karmaşık olabilecek işgücü sorunlarının çözümü için doğru yoldasınız, ama şimdi bunları hayranlıkla çözüyorsunuz. İstediğiniz şey sizin için olumlu bir şeye dönüşüyor.

Para ve Şanslar
Sabırsız olmayın, aradığınız paraya ihtiyacınız olduğu anda ulaşacaksınız çünkü artık zihinsel berraklığınız yükselişte ve nereye gideceğinizi ve işlerinizi ne zaman yapacağınızı daha iyi anlarsınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.