Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Ay’ın dünya öğesinin bir işareti ile geçişi ile işinizde iyi desteklenirsiniz ve bu hafta sonu sakin ve huzurlu hissetmenizi sağlar. Ayrıca, işsiz olmanız ve bir meslek aramanız durumunda, çok hoşunuza giden bir şey beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacak ve kendinizi hazırladığınız bu tür bir faaliyette kullanabileceksiniz.

İyi haber: Siz ve başka bir kişi arasında araya girmiş gibi görünen durum, şimdi etkili ve doğrudan bir şekilde çözüldü. Baştan çıkarıcı, etkileyici bir karizma ile sarılıyorsunuz ve muhtemelen cetveliniz Jüpiter’in retrograd trafiğine bir cevap olarak ortaya çıkan gerileme artık geçmişte kaldı.yay burcu günlük burç yorumu 2 haziran 2019

Aşk
Aşk ilişkinizi yoğunlaştırmak için daha iletişimsel olmalısınız, ancak doğrudan değil. Duygularını gizleme, ama hemen dilini bırakma, Sagittarian. Eşinizin onu sevdiğinizi duyması ve tavrınız, güvenliğiniz ve ona karşı olan sevgi duygularınızdaki hassasiyetiniz ile tekrar doğrulanması gerekir.

Sağlık
Şu andaki gezegensel olaylar sizi cinsel organınızdaki enfeksiyonlara yatkın kılar, bu nedenle cinsel ilişkileriniz çok aktif ve farklı partnerlerle, özellikle de yakın ilişkileriniz olduğunda bakımınızı ikiye katlayın. Bu noktada samimi hijyen şarttır.

İş
Yeteneklerinizin uygulanması sizi başarılı bir şekilde başarıya ulaştıracaktır, ancak bugün Pazar günü dinlenmenize daha fazla konsantre olmalı ve bu yoğun çalışma haftasından geriye kalanlara ve bu haziranın yoğun olduğu günlere hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazırlanmalısınız. başlıyor.

Para ve Şans
Önsözleriniz ve önsezileriniz çok kesin olma eğilimindedir. Bir numarayı oynamak ya da bir yarışmaya katılmak için ilham alıyorsanız, iç sesinizi dinleyin ve kalçalarınızı takip edin. Bir rüya size bir kumarhane numarasını veya bir bahsi verebilir.

Bugün 2 Haziran 2019’daki Yay Astrolojisi Nedir?

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: ılımlı.
Avantaj vermeniz gereken kozmik dinamikler: Kendiliğinden yay işaretinizi karakterize eden ve engelleri aşmanıza ve ilerlemenize yardımcı olan coşku.
Bugün Yay burcunuzdaki tehlikeli eğilim: Size gelen sezgileri dikkate almayın, içsel algılarınızı dikkate almayın.
Nelerden kaçınmalıyım?: Zamanımı buna nasıl değer vereceğini bilmeyenlerle zorlaştırıyor.

2 Haziran 2019’da Yaygın Çift Yaşam Tahminleri nelerdir?

Bugün en iyi ilişki: eşiniz Leo ya da Yay gibi bir yangın işareti ise, Kova gibi hava da olsa, bu Pazar günü işler sizin için çok iyi gidecektir.
En gergin ilişki: eşinizle veya Kanser veya Başak burcunun bir arkadaşı ile tartışma ya da yanlış anlama eğilimindesiniz.
Şu andaki uyumluluğunuz: diğer ateş ve hava unsurları ile, özellikle Koç ve Kova ve ayrıca Leo ile uyumlu bir tondasınız.
Eğer bekarsanız: şu ana kadar dikkatinizi çekmeyen belli bir kişiye özel bir ilgi göreceksiniz.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.