Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aşk
Açık bir iyileşme anlamında çiftlerde değişiklikler beklenmektedir. Kötü ruh halinizin artık evinizde bir yeri olmayacak ve yer huzur için saklanacak. Daha dengeli ve taviz ve güvene daha yatkın hissedeceksiniz, ki bu mükemmel. Bekar, Cennet bu gün sizin aşklarınız için ortaya çıkar. Her şeyden önce, Venüs çok destekleyici olacak. Sonra, Pluto senin suç ortağı olacak. Karantinada hiç hissetmeyeceksin.

Aşk atmosferi tutkulu olacak, ama yakın geçmişe göre daha yapıcı ve sıcak bir şekilde olacak. Tek yerliler, hayatlarına meydan okuyacak olağandışı bir buluşma olan yıldırımın parlamasını bekleyebilir. Eşiniz veya partnerinizle olan leziz uyum, diğer şeylerden dolayı, Merkür’ün uygun akıcılığı nedeniyle, herhangi bir yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırır. Sezginiz harikalar yaratacak.yay burcu günlük burç yorumu 2 nisan 2018

Para
Büyük finansal işlemler yapmayı planlıyorsanız, özellikle gayrimenkul satışı ya da satın almayı düşünüyorsanız, şimdi bunları yapın. Ardından gezegensel etkiler sizin için daha az elverişli olacaktır.

Uranüs gezegeni, kötü bir durumda, paranızı pencereden dışarı itecektir. Pahalı alımlar ve pahalı masraflarla aldanmayın. İrade

Sağlık
Sağlık sektörüne hakim olan güzel Jüpiter ile, korkacak bir şeyiniz olmayacak. Kırılgan bir dönemden çıkacak olursanız, Jüpiter bu kadar hızlı bir şekilde sağlığınızı bulmanıza yardımcı olur. Kronik bir hastalıktan muzdarip olursanız, bu olumlu yıldız size bir gelişme sağlamalıdır; Hiç şüphesiz daha iyi bir tedavi bulacaksınız. Diğer yerliler için, gün fiziksel düzeyde olaysız olacak.

Mars’ın iyi yönünün etkisi altında, çatlamak için enerji dolu olacak! Ama fazladan spor, başka bir zaman için olacak! Şu an için bir yüzme havuzuna ya da daha da iyisi kestirmeye daha iyi olacaksınız. Sonuçta, hoş ve karlı bir şekilde tembel olma hakkına sahipsiniz.

İş
Mars’ın desteği sayesinde, bugün ticaretinizde bir parlaklık etkisi olacağını anlayacaksınız. İş tartışmalarında size büyük avantaj sağlayacak çok fazla serinlik ve titizlik elde edeceksiniz.

Mars gezegeni canlılığını artıracak. Uranüs gezegenine gelince, size gün boyunca destek verecek. Bunlar çok güvenilir ve profesyonel ortamınızda kendinize yardımcı olacak ve çok sayıda parlaklığa ulaşabileceksiniz.

Aile
Bir aile olarak diyalog geliştirilecek. Bu, bağlarınızı ebeveynlerinizle sıkma anı olacak. Bir çatışma onlara karşı çıkarsa, çözmek için bu atmosferin avantajlarından yararlanın: kesinlikle ortak bir zemin bulacaksınız.

Bütün ailenle iyi ilişkiler. Bununla birlikte, para problemlerinin kardeşlerinizle olan ilişkinizi daha da kötüleştirmediğine dikkat edin. Çocuklarınızla, oldukça zorlu olacaksınız. Yaşam kurallarını biraz katı olacak, onlar, nezaketsiz, saygılı olacaklar.

Sosyal Yaşam
Bir proje etrafında arkadaşlarla heyecan verici değişimler. Karar vermek için eldeki tüm unsurları alana kadar bekleyin.

Önemli toplantılar ufukta. Bazılarının hayatında belirleyici bir etkisi olacaktır. Diğerleri saf zevk, verimli bir entelektüel değişim olacaktır.