Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Şubat 2018

Çevrenizde olmasına rağmen zamanınızı şikayetçi ve kötümser bir tavırla harcayan hayal kırıklığına ve negatif insanlar olsa da planlarınızı takip edin.

Mutlulukla, Ay’ın işaretler üzerindeki etkisi dengesini sizin lehinize çevirir, olumsuz fikirleri hayatınızdan kaldırabilir ve ne istediğinize odaklanabilirsiniz.yay burcu günlük burç yorumu 20 şubat 2018

Salı günü, sevginize ve aile hayatınıza ilham verecek bir haber duyacaksınız. Bir istek ve iyimserlik dozunu koyarsanız en olumsuz koşulların bile nasıl çözülmeye başladığını göreceksiniz ve bu anlamda Siz Sagittarian en iyisidir.

Aşk
Bu astral yön, bazı tutumları yeniden düşünmenize yardımcı olur. Son zamanlarda, iş, aile veya diğer sorunlardan dolayı romantik yakınlık döneminde ilişkinizi ihmal ettiniz.

Tutkunun alevlenmesini alevlendirmek ve eşinize daha fazla zaman ayırmak önemlidir.

Sağlık
Kilo vermek için bir sağlık planındaysanız, başkalarının başarısızlığı yüzünden cesaretini kırmayın veya bir ayı gerektiren bir haftaya girmeye çalışmayın. Her vücut ayrı ayrı tepki verir ve belirli bir şekilde olanlardaki işler mutlaka sizinle aynı olmak zorunda değildir.

İş
Çalıştığınız yerde fırsatlar ortaya çıkacak ve böylece farklı bir şey yapmaya başlayıp, az gelişmiş yetenekler çalışmaya başlayacaktır.

Yeni sorumluluklar üstlenecek ve bazıları gerginliğe ya da endişeye neden olabilir. Sessiz, Yay, üstesinden gelebileceğin her şey.

Para ve Şans
Prudence, ekonomi için savaşta en iyi araçınız olacaktır ve eğer projeleriniz kristalleşene kadar üçüncü taraflara ifşa etmezseniz sorun olmayacaktır.

Bir para ya da teklif, önemli bir öneri var. En uygun şey, bu projeye pek çok insanın dahil olmamasıdır.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.