Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Temmuz 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Temmuz 2018

Sevgi dolu ve tutkulu bir aktivite döngüsüne giriyorsunuz, Yay. Uzakta görünen şey, artık eskisinden fazla daha yakın. Duygusal hayatın yeni boyutlar kazanır ve sonunda kalbin işlerine emir verirsiniz. İç dünyalarınız genişler ve fazla hassas insanlarla etkileşime girersiniz.

Bir iş değişimini düşündüğünüzde, yalnızca duygularınız tarafından yönlendirilmeyiniz, ancak tüm seçenekleri sakin bir şekilde analiz ediniz. Aşık olarak, duygusal ve aile hayatınızda yepyeni bir aşamaya imza atacak önemli bir karar vermek zorunda kalacaksınız.yay burcu günlük burç yorumu 20 temmuz 2018

Aşk
Eğer ilişkinizin bazı yönlerini ihmal ederseniz, bir şeyleri yerine koyup hak ettiğin mutluluğu telafi etmek için hala vaktin var. İnaktif olmayın, şimdi harekete geçin ve bunu yapmanın en iyi yolu, davranışlarınızı dürüst bir şekilde analiz etmektir, ne olduğunu, neleri başaramayacağınızı, ve eğer öyleyse, hatayı kabul edin ve düzeltin. Eğer hata yabancıysa o kişiyi anlamaya çalışmak için kalbinizi açın.

Sağlık
Fiziksel egzersizlerinizi ihmal etmeyin, ne kadar yorgun olursanız olun, zihinsel çalışma fiziksel aktivite ile dengelendiğinden ve bunu yaptığınızda optimal sağlığınızı korursunuz. Siz, Sagitteryen, aktif yasamin fazla iyi bilincindesiniz, kisiselizin bu önemli bölümünü ihmal etmeyin.

İş
Her gün yarın topladığımız şeyleri ekiyorsunuz, bu da “defnelerinizde oturabileceğiniz” anlamına gelmediği anlamına geliyor ve aceleyle çalıştığınız zamandan beri hizmet kaydınızı ihmal ediyorsunuz. Bugün her zamankinden fazla dikkatli olmalısınız.

Para ve Şanslar
Ekonomik ufkunuzda para var, Yay burcu! Ancak, istediğiniz kadar çabuk gelmiyor. Neyse ki, hedeflerinize ulaşmanızı engelleyen engeller arka plana indiriliyor. Ateş elemanı tabelasının en iyi tarzında bolluk olacak.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.