Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Şubat 2018

Bunca yıl boyunca bir şeyler öğrendiysen, işe koymanın zamanı geldi, Sagittarian.

Geriye dönüp hayatınızdaki mevcut hediyelerin tadını çıkarmayın. Kendinizi geçmişi hatırlamak ve üzücü anılarınızı duygusal gerçekliğinize getirmek için kendinizi koyarsanız, mutlu olma ihtimalinizi sınırlarsınız demektir.yay burcu günlük burç yorumu 22 şubat 2018

Beklenmeyen bir şey sizi bir hafta sonu planını değiştirmeye zorlar, bundan böyle ne yapacağınıza göz yumun, o an geldiğinde her şey olması gerektiği gibi olur. İlgi alanınız içinde önemli bir döngü ortaya çıkıyor.

Aşk
Özgür ve kendiliğinden hareket ederek, hak ettiğiniz sevgiyi nasıl kazandığınızı ve kazandığınızı göreceksiniz.

Sabırsızlanmayın, çünkü her şey gelmesi gereken an geldiğinde, ne daha önce ne de ne sonra, özellikle de duygusal düzeyde.

Sağlık
Genel rahatsızlıklar ile uyandıysanız, şimdi sunulacak olan şey beklenenden daha iyi olacaktır. Günün nasıl geçtiği fark edeceksiniz, iyileşeceksiniz ve öğleden sonra, rahatsız edici bir uyanış uyandığınızda sağlığınızın tüm kontrolünü altında olacaksınız.

İş
Dikkatle hareket edin, ayrıntılara konsantre olun ve retrograd Jüpiter ile yaptığınız şeyi dikkatli bir şekilde gözden geçirin, sizin için daha fazla dikkat ederek önlenebilir işçi hatalarına yatkındır.

Para ve Şans
En önemli andan itibaren elinize geçen bir biriktirme ile ilgili iyi haberler var.

Öte yandan hayallerinizi ve öfkelerini takip edin çünkü onlarda kazanacak sayilariniz ve katilacaklariniz var.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.