Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

Taze ve şikayetçi tavrınızla, tipik olarak Sagiter, yarı felç olmuş duygusal bir ilişkinin ateşini tekrar aydınlatır. İstediklerinize odaklanın ve irade gücünüzle nasıl olumlu sonuçlar elde ettiğinizi, bu anlamda, olduğunuz bir ateş işareti olarak, bu coşku ve mizacına sahip olduğunuzu ve nasıl davranacağınızı bildiğinizi göreceksiniz.

Bekarların yalnızlıklarına son verdikleri ve hayatlarını daha sağlam ve mutlu yollara yönlendirdikleri bir döngü yaklaşıyor. Romantizm sizi rahatsız ediyor, yoğun yaşa, tadını çıkar.yay burcu günlük burç yorumu 25 mayıs 2019

Aşk
Uzlaşma ve duygusal düzenleme saati geldi. Çok uzak bir aşk geri döner ve mutlu anları yeniden yaşamaya başlarsınız. Şimdi, birkaç ay öncesine kadar hayal edilemeyen veya mümkün olmayan bir fikir olan her şeyi destekleyen iyi bir aile dalgası var.

Sağlık
Akşam yemeğine, kokteyllere ve partilere yapılan çok sayıda davetle sizi cezbedecek ve sağlığınız için tehlikeye gireceksiniz. Aşırılıklara dikkat edin, çünkü bugünün abartıları yarının sorunları olabilir. Unutmayın, Yaycı, ılımlılık ve denge ile her şeyin yapılabileceğini unutmayın.

İş
Yakında kabul edilebilir bir iş istikrarı seviyesinin keyfine varacaksınız ve bu huzur yaşamınızın diğer alanlarına odaklanmanıza olanak sağlayacak, Yay. Şimdi çalışmanız için somut planlar çizin, çünkü şu anda karar verdikleriniz 2019 yılının ikinci döneminden itibaren sizin için çok yararlı olacak.

Para ve Şans
Finansmanınızla ne oluyor sizi şaşırtabilir, Sagittarian çünkü cetvelinizin geriye dönük hareketi nedeniyle, gezegen Jüpiter, büyük ekonomik kazançlar anında değilsin, ama hiçbir kayıp yok. Bu dalgalı eğri sizi endişelendirmemelidir.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.