Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Nisan 2018

Artık burcunuzda geriye dönük gezegenler bulunduğundan, yaptığınız her şeye çok dikkat etmelisiniz. Hayat size seçeneklerle sunacak ve seçim yaptığınızda çok analitik ve dikkatli olmanın zamanıdır, çünkü şu anda size bakan bir kişi var ve bu tehlikeli olabilir.

Bir teşekkür notu ve değerli bir hediye alacaksınız. Paranız tatmin edici bir şekilde büyümeye devam edecek, ama en iyi duygusal yaşamınızda gerçekleşir çünkü aşk ve romantizm artık elden çıkıp mutlu ve yükselen bir dalgaya giriyor.yay burcu günlük burç yorumu 27 nisan 2018

Aşk
İlginç, yeni ve cüretkar bir öneri sizi başlangıçta skandallaştırabilir, ama eğer bunu sakin bir şekilde analiz ederseniz, bununla ilgili yanlış bir şey olmadığını anlayacaksınız ve doğanın içinde devrimci ve cüretkâr olduğu için gülmekten ve hatta neşeyle bu durumu kabul etmekten son verebilirsiniz.

Sağlık
Görme ve tat alma duyuları ve duyuları ile ilgili bazı rahatsızlıklar bu Cuma günü iyi bir etki bırakmaktadır. Göz ameliyatı yapmak veya glokom, katarakt veya benzeri problemleriniz varsa, başarı sağlanır. Kendine iyi bak, düşmesine izin verme.

İş
Sakin ve çok ihtiyatlı olmakla birlikte, söylediklerinize veya yaptığınız şeye katılmamanız ve özellikle de olumsuz yoldaşların yorumlarıyla taşınmanız durumunda bir kriz haline gelebilecek bir karmaşık durumla karşı karşıya kalabileceksiniz. Geriye dönük Jüpiter ve Satürn ile aklınıza gelen ilk şeyi söylememeniz gerektiğini unutmayın.

Para ve Şanslar
Ekonomik ufkunuzda iyi beklentiler var ve her şey zor ve işlenmiş gibi görünse de, kısa bir süre içinde paranız daha fazla para kazanmaya başlayacak ve gelirinizi önemli ölçüde arttırmanın yollarını keşfedeceksiniz, Yay.