Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Bugün size çok sadık görünmeyen bir aşk hakkında kuşku duyuyorsanız, sizi aldatıp aldatmayacağınızı keşfedebilirsiniz. Yay burcunuzdaki retrograd gezegenlerin, özellikle de Satürn’ün ve sizin cetvelinizin Jüpiter’in geri dönüşünün etkisiyle, pek çok kuşkunun ortaya çıktığını unutmayın. Sorularınız somut ve doğru cevaplara sahip olacak.

Bu döngüde şansta şanslar tercih edilir. Yeni deneyimlere açılın ve yeni bir aşkın geçmişle aynı olacağını düşünmeyin! Romantik bir çift kurma olasılıkları vardır ve hatta son zamanlarda bilinen özel bir kişinin yanında yaşayacaktır. Çünkü şimdi her şey değişiyor, her şey değişiyor.yay burcu günlük burç yorumu 28 nisan 2018

Aşk
Bu kozmik değişimler sizi yeni boyutlara ulaştırır ve sizi cesur, cüretkar, kaybettiğiniz şeyleri kurtarabilmenizi sağlar, ama şimdi elinizde.

Sağlık
Cildinize dikkat edin, Yay! Güneşin epidermisin kurumasına izin vermeyin, nemlendirici kremlerle kendinizi koruyun ve uygun bir şekilde hava şartlarından kaynaklanan erken yaşlanma etkilerini ortadan kaldırabilirsiniz.

İş
Bir iş arkadaşının ya da kıskanç bir kişinin kötü yönetimiyle ilgili neyi sezmiş ya da üstlenmiş olursanız, daha önce anlamadığınız birçok şeyi anlayacaksınız. Size uygun olmayan bir şeye girmemek için bu durumdan olabildiğince uzak durun.

Para ve Şanslar
Ortamınızda neler olup bittiğini hissetmeyin. Bazı şeyler özellikle ekonomik alanda durgun görünüyor. Neyse ki, uygun bir döneme giriyorsunuz ve çok kısa bir sürede, mali ve hukuki sorunlarınızda mutlu ve umut verici sonuçları göreceksiniz.