Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Ateş burcunda Ay’ın Güneş’e muhalefet etmesi, çiçeklerin bu dolunasına yaklaşıyor. Bu sizin eğlenceniz, neşeniz ve coşkunuz, göz ardı etmemeniz gereken bir şey çünkü zor bir soru yapmayı teklif ederken başarabilirsiniz.

Ekonomik ittifaklar yaratmaya başlıyorlar ve sonuçlar henüz görülmese de, birkaç gün içinde borçlu olduğunuz para veya yakın zamanda talep ettiğiniz bir borçla ilgili taahhütnameler alacaksınız.yay burcu günlük burç yorumu 29 mayıs 2019

Aşk
Bekar veya bekarsanız, size çok hoş bir haber var, Yay. Komşularınız, iş arkadaşlarınız veya çalışmalarınız olabileceğinden, duygusal yaşamınızda şimdiye dek çok önemli olmayan bir kişiyi ilgilendirmeye başlar. Öte yandan, bir eşiniz varsa, kendilerini yanlış yorumlamaya yol açan flörtlere ve kafa karıştırıcı durumlara dikkat edin.

Sağlık
Kendi lehinize manyetik alanınızı ve dolayısıyla sağlığınızı güçlendirmek için birbiriyle bütünleşmiş pek çok faktör var. Hastalıkların çoğu önce akılda başlar, sonra vücuda geçer ve sorun yaratabilir.

İş
Dolunay yaklaşırken burcunuzun şimdi sahip olduğu bu muhteşem gezegensel kombinasyondan en iyi şekilde yararlanın. Bir yandan enerji ve yaratıcılık, burcunuzdaki Ay ve diğer yandan organizasyonel kapasite, iş başarısını elde etmek için mükemmel bir tarif.
Para ve Şans
Fikirlerinizi sıraya koyun ve çalışmayanları kaldırın. Onları uygulayın ve sonuçları göreceksiniz. Ekonomik olarak gelişebilmek için şu anda ihtiyacınız olan tek şey zaman ve para konularınızı organize etmek ve müdürlere öncelik vermek. Bunu önerdiğin zaman yapabilirsin, yay.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.