Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2019

Yıldız iklim
Ay / Mars cinsel zekası size fiziksel enerjiyi getirir ve tüm faaliyetlerinizde size ivme ve coşku verir.

Aşk Ortam
Leo’daki Venüs / Güneş kavuşumu aşklarınız için en güzel augury. Sonunda aydınlandılar! Bir çift olarak, suçlu olduğunuzu, en iyi günlerinizle buluyorsunuz. Tutku geri döndü, tüm farklılıklarınızı unutuyorsunuz ve ölçüsüz yarısının varlığından zevk alıyorsunuz. Yalnız, gerçek bir karşılaşma umudu oluşuyor.

Sen bir ilişki içinde
Çift ilişkiniz onun gücünü, gidişini, neşesini bulur. Venüs, sıcaklığı, unuttuğunuz tutkuyu getirir. Burada tekrar birliktesiniz, birbirinizin kucağında, artık istiridye peşinde değil, sadece sevgili varlığın tadını çıkarmak için. Hafif hissediyorsun!

Tek
Aşk hayatın yakında yeni bir dönüş alacak. Venüs’ün Leo’ya girişi aşklarınızın geleceği için çok iyi bir alâmettir. Bugün tanışırsanız, tutkunun renklerini giyecek ve sizi daha uzun süre ve daha ileri gitmek isteyecek.

yaramaz avukatın
Biraz bohem ve romantik, tatlı ve büyüleyici bir atmosfere ihtiyacınız olacak. Arkadaşınızın inisiyatif almasına izin verin, rahatlayın.

çalışma
Mars en Lion ile, bir iş başlatmak, bir proje sunmak veya toplam bir faaliyet değişikliği düşünmek için kullanacağınız gücü, karizmayı ve girişimcilik ruhunu miras alırsınız. Her şeye hazır hissediyorsun!

mali
İkizler’deki Ay’a karşı çıkan Jüpiter, muhasebede bir hata kaynağı olabilir. Masrafları değerlendirmiyorsanız veya faturaları ve diğer vergileri yakından takip etmiyorsanız, kötü bir sürpriz olabilir.

dirilik
Mükemmel durumdasın ve gösteriyor! Sırrınızı istiyoruz, siz cevaplayın: aşk, basitçe!

aile
Neptün, evi tedirgin ediyor. Herkes aynı çatı altında yaşayan diğer insanlar için endişelenmeden istediklerini yapar. Artık dayanamaz.

arkadaşlar
Bir arkadaş sana ayrılığını anlatır. Çok üzüleceksin, çünkü onun yarısı ile kurduğu çifti sevdin. Hala onu neşelendirmeyi deneyeceksin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.