Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Önemli bir işlem sizin lehinize çözülecek ve özellikle başlıyor bu Mayıs ayında, kısa bir süre içinde size para verecek. Gelecekteki kazançlı işletmelerin birleştirilmesinde çok başarılı olabilecek otorite rakamları ile toplantılar ve konuşmalar vardır.

İlgilendiğiniz biriyle açık bir diyaloga sahip olmak için bir fırsat olacaktır. Ay’ın olumlu etkisinden yararlanın ve bu yeni duygusal maceraya katılın. Nasıl olumlu sonuçlar verdiğini göreceksiniz.yay burcu günlük burç yorumu 4 mayıs 2018

Aşk
Aşk sizi canlandırıcı ve yoğun bir dalga ile kuşatır, ama herkesin kendi boyutunuz boyunca hayat gördüğünü düşünmeyin, çünkü ciddi bir hata yapabilir ve birisine tamamen yabancı bir insanda sevgi dolu bir his verebilirsiniz.

Sağlık
Astral tonunuz iyidir, ancak diğer insanların düşüncelerine çok önem verirseniz ve sizi etkilemelerine izin verirseniz, sinir sisteminizde zorluk çekmenize neden olabilecek bazı olumsuz gezegensel enerjiler vardır.

İş
Bu, Cuma günü çalışmalarınız ve pozitifliğinizdir, olasılıklar ve seçenekler dolu bir gün. Kapılar sizin için kapatılan birçok yerde iş fırsatları olacak gibi çok dikkatli ve uyanık bir tutum tutun.

Para ve Şanslar
Aklınız piyangoda para kazanırsanız veya beklenmedik bir şekilde iyi bir ekonomik haber alırsanız ne yapabileceğinizle ilgili fikir ve görüntüler ile doludur. Bütün bunlar iyi ve mutluluklar artar, ama gerçekliğinizi ihmal etmeyin.