Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Aşk
Venüs iyi bakılırsa, evlenecek hayatınızı ön plana çıkarır. Sendikanızın olabildiğince başarılı olması için büyük çaba göstereceksiniz. Herhangi bir tansiyonu, yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmaya ve samimi anlayışı teşvik etmeye çalışacaksınız. Bekar bir aşk tutkunu, işaretin yerlilerine, özellikle de ikinci dekanın mutluluğuna keyifli bir yükseklik kazandıracak bir tutkuyu tahmin edebiliriz. Projeleri oluşturmak için güzel bir gün, geleceği çok seviyor.

Para ve Şanslar
Mükemmel malzeme beklentileri. Ailenizin rahatlığını ve esenliğini artırabilirsiniz. Eğer bekarsanız, kendinizi hiçbir şeyden mahrum etmeyeceksiniz; Hatta çantanızın pahasına bazı aptallık bile yapacaksınız.yay burcu günlük burç yorumu 6 nisan 2018

Sağlık
Mükemmel dinamizm. Tabii ki, bir soğuk yakalayacak veya kısa bir uykusuzluk dönemi geçireceksiniz, ancak temel sağlığınız güçlü kalacaktır. Sorun durumunda, özellikle iyi beslenmek için harcadığınız ve yeterli miktarda vitamin ve eser element dozunu emerseniz, çok çabuk iyileşirsiniz.

İş
Güne bir iş kurmak isteyen yerli insanlara ya da daha iyisi bir iş için elverişli olacaktır. Ancak, sağlam bir temele sahip olduğunuzu ve aşırı uzun vadeli veya şimerik hedefler peşinde koşmadığınızdan emin olun; Başka bir deyişle, pragmatizm de birer armağan olmalıdır.

Aile Hayatı
Aile hayatınızın daha iyi organize edilmesiyle ilgili projeler bolca sizi meşgul edecek. Örneğin, evinizi tasarlamayı, yeni cihaz almayı veya tüm mutfak cephaneliğini değiştirmeyi düşünün.

Sosyal Yaşam
Sevdikleriniz sizi sonuna kadar itmekle ilgilenmeyecek. Sabırsız, gerçekten unutulmaz öfkeyi çalabileceksiniz, çünkü kötü Jüpiter’in patlayıcı etkisi altında olacaksınız.