Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Ağustos 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Ağustos 2018

Ailenizin sorumluluğunu üstlenmenizi ve başkalarının elinden çıkıp durumu düzeltmeniz gerektiğine dair bir durumu kontrol etmenizi isteyen başkalarına karşı bir sorumluluk duygusu vardır.

Satürn’ün paralel bir yönü, bildiğiniz gibi, otuz yılda meydana gelen uzun geri dönüşte burcunuzun geriye dönüşünü geçerken, çabalarınızda bazı engeller yaratır. Herkesle iyi olmaya çalışmaktan bunalmayın, çünkü bu mümkün değil. Yapabildiğin kadar iyi niyetli ve iyi niyetli. Eğer biri hoşuna gitmezse, ne yazık ki, ama onların sorunu, sizinki değil.yay burcu günlük burç yorumu 7 agustos 2018

Aşk
Bu, yansıma ve analiz zamanının yanı sıra, duygusal gerçekliğinizde gerçekten size uygun olan şeylerin değerlendirilmesinin zamanıdır. Size uygun olmayan şeylerden kurtulmak için harekete geçmeyi düşünün.

Sağlık
Çoğu zaman sağlık bozuklukları talihsiz bir kombinasyondan gelir: endişe ve zayıf beslenme. Hayatınızı uygun bir şekilde, Sagittarian burcunuzun en iyi tarzına uygun hale getirin.

İş
Belki de, sizi normal endişelerinizden uzaklaştıran belli projelerle meşgul ediyorsunuzdur. Çıkarlarınızı iyi bir şekilde birleştirebilmeniz ve bir ya da diğerini aşırı doldurmamanız için işlerinizi düzene koymanın zamanı geldi.

Para ve Şanslar
Giderlerinizi sınırlandırmak, ek bütçenizi azaltmak ve ayın sonunda eklenen küçük tasarrufların çok fazla olmasını sağlamak ve bütçenizi organize etmenize yardımcı olacak somut önlemler alacaksınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.