Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Aşk
Günümüzün küresel ortamı, yerlilerin baştan çıkarıcı çiftlerde ve son zamanlarda olduğundan daha iyi bir ruh halinde yaşamalarını sağlayacaktır. Aklın bu iyi yerleşimi sizin maiyetinizden kaçmayacaktır ve eşiniz ya da partneriniz sadece tüm arzularınızı yerine getirmelerini isteyecektir. Yalnız kalırsan, bugün tutku ve büyük aşk kapıyı çalabilirdi. Yüce duyguları hissedeceksiniz ve bir süre önce tanıştığınız birisine aşık olacaksınız. Ama dikkatli ol, berrak ve gerçekçi ol.

Para
Finansal düzeyde, bir tane daha pozitif, diğeri daha hassas olan iki küresel etki yaşayacaksınız. İyi haber şu ki, Pluto çok destekleyici olacak ve finansal dengenizi geliştirmenize yardımcı olacak. Kötü haber, Mars’ın seni çok rahatlatmasıdır.yay burcu günlük burç yorumu 7 mayıs 2018

Sağlık
Yıldızlar ya bırakmayı ya da bir diyete başlama kararını verenler için uygun olacaktır. Güçlenecek irade ile başarı şansı ikiye katlanacaktır.

İş
Bugün yarış, bir dakikalığına durmayacaksın. Bir kerede çok fazla şey yapmak zorunda kalacaksınız ve nereye döneceğinizi bilmeyeceksiniz. Günün sonunda güzel bir sözleşme bile kazanabilirsin.

Aile
Evinizde çok fazla joie de vivre ve bulaşıcı coşku göstereceksiniz. İnisiyatifi alacak olan sizsiniz ve sevdikleriniz kararlı ve hevesli tavrınızla boyun eğdirerek sizi isteyerek izleyeceksiniz. Yerli bir tiran olmadığına, sezgisel olmamasına dikkat edin.

Sosyal hayat
Arkadaşlarının sana ihtiyacı olacak ve bir kerede geleceksin. Onlarla derin görüş ayrılıklarına sahip olsanız bile, onlar için sevginizi etkilemez.