Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Bu cumartesi, bir zamanlar uğruna kesip, sizin yanınızdan, gerçek bir dostluğa sahip olmayan ve yalnızca duyuşsal gerçekliğinizi engelleyen insanlara yapabilmeniz için yapmanız gerekenleri yapacağız. Görünüşler veya söylentiler tarafından yönlendirilmemelidir.

Sevginin ve toplumsal manzaranın yeniden harekete geçirilmesi, sizin yaşamınız, ilişkileriniz, hareket etme ve ilerleyiş şeklinizi kontrol altına alan, siz ve başka hiç kimsenin olmadığı bir şey üzerinde harekete geçerek uygulanır. Satürnünüzde Satürn retrograd ile, ne düşündüğünüzü hemen söyleme, ihtiyatlı olmanız gerekir.yay burcu günlük burç yorumu 7 nisan 2018

Aşk
Uzlaşma anı her şeye yaklaşıyor. Kalbinizi açma arzunuzu hissettiğinizde, sizi karakterize eden kendiliğindenlikle, tereddüt etmeyin, zodyak günüdür, Yay burcu gibi davranır.

Sağlık
Estetik veya rekonstrüktif ameliyatlar, liposuction ve gençleştirme tedavileri için zorlu bir iyileşme dönemine giriyorsunuz. Aklınızdan geçenleri yapmak ve kendinizi süslemek için bu enerjiden faydalanın.

İş
Bugün cumartesi günü çalışmanız gerekiyorsa, sabah saatlerinde dikkatinizin dağılmasına neden olabileceğiniz için, dikkatinizi ve konsantrasyonunuzu ne yaptığınıza yazmalısınız. Eğer dinleniyorsanız, bekleyen iş fikirleri ile boğulmayın ve rahatlayın.

Para ve Şanslar
Şimdi en iyi ekonomik durumda değilseniz, çaresizlik ya da ağlama yapmayın çünkü böyle davrandığınız zaman sadece kötü titreşimleri çeker ve hiçbir şeyi çözmezsiniz. En iyi şey, hareket etmek, şikayet etmemek. Yakında yolunda para olacak.