Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2018

Aşk
Eşinizin veya eşinizinle olan ilişkiniz derinleşmek için fırsat bulacaktır. Venüs tarafından cesaretlendirildiğinde, kendinize daha fazla anlayışla, daha fazla sevecen, daha gösterişli bir şekilde göstereceksiniz.

Bu son nokta en önemli olacak çünkü o zamana kadar biraz fazla ayrılma eğilimi yaşıyordunuz. Tek, Ay, Venüs gezegene müttefik, manyetizma ve parlaklığını yoğunlaştıracaktır. Kısaca, fark edilmeyeceksin, çünkü sigortanız sizi karşı konulmaz bir baştan çıkarıcı yapacaktır.yay burcu günlük burç yorumu 9 şubat 2018

Para
Venüs doğada gezegen olarak yararlıdır, sizi korur ve ciddi mali sıkıntılardan kaçınırsınız. Ancak Pluton’dan sakının: Evin donanımını yapmaktan veya aile üyelerinden lütfen planlananlardan fazlasını harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Dikkat edin, fark edilmeden bile bütçenizi aşacaksınız! Hesaplarınızı yakından izleyin ve ihtiyaç olmayan satın almalarını erteleyin.

Sağlık
Sessiz gün: mükemmel fiziksel şekil içinde hissedeceksiniz. Sindirim ve asimilasyon işlevleri, sergilediğiniz gevşeme ile kolaylaştıracaktır. Ancak bunun için mesleki faaliyetlerinizi yavaşlatmalısınız.

İş
İşinizdeki başarı, kazanacaksınız! Ancak hiçbir şey sizin için kolay olmayacak ve niteliklerinizi tanımak ve hiyerarşinin merdivenlerine tırmanmak için çok çalışmanız gerekecek. Neyse ki, sadece şansa güvenenlerden değilsiniz.

Aile
Neptün’ün bahşiş şekli: Zararlı sözlerden kaçınarak evdeki fırtınaları önlemeyi öğrenin. Hoşunuza gitmeye çalışın ve pişman olduğunuz baş ağrılarına kapılmayın. Biraz daha düşünün ve çelişki eğiliminizi kontrol etmeye çalışın.

Sosyal hayat
Tekneyle yola çıkmaktan kaçınmak için favorilerinize dikkat edin, çünkü sizi istismar etmekten, biçmekten çekinmeyen vicdana muhtaç insanlara düşebilirsiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.