Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Sizinki olan ateş elementinde bu ay evresi ile, yaratıcı ve olasılıklarla dolu iyi bir döngünün ortasındasınız. Yeteneğinizi olumlu bir şey kullanın ve sizi cesaretini kırmak için yanınıza gelen kötü niyetli ve kıskanç insanlarla tartışarak enerjinizi sulandırmayın.

Kendi kaynaklarınıza daha fazla güvendiğiniz ölçüde, birkaç ay önce yılın başında önerdiğiniz ancak ertelenen yüksek hedeflere doğru ilerleyebileceksiniz.yay burcu günlük burç yorumu cumartesi 8 haziran 2019

Aşk
Sizi sevenler ve bir nedenden ötürü kimin veya başka bir nedenle geçici olarak sizden ayrıldığına dair birleşme ve yaklaşma zamanı. Enerjinizi aşk hayatınızdaki giderek daha güzel hedeflere yoğunlaştırmak için yükseliyorsunuz.

Sağlık
Eğer endişe verici semptomlar devam ederse, elbette doktorunuza danışın ancak bu arada aklınızı zorlaştırmadan rahatlamaya ve sakin kalmaya çalışın. Çoğu zaman hastalıklarımızın nedeni stres altındadır.

İş
Jüpiter’in geriye dönük geçişi nedeniyle, gergin durumlar ortaya çıkabilir ve sizi yerinde olmayan gözlemleriyle üzen pervasız bir insana uygunsuz bir şey söylememek için sağduyulu ve çok fazla diplomasi ile hareket etmeniz gerekecektir.

Para ve Şans
Siz ve aileniz için önemli bir dönemin içindesiniz, çünkü çok yakında ek gelir veya herkes için çok önemli bir toplu kazanç ile ilgili iyi haberler alacaksınız. En iyisini bekle, Yay.

Günümüzün Yay Burçları 8 Haziran 2019

Bu Cumartesi aşk seviyesi: yüksek.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: farklı bir şey yapmak istediğiniz hissi ve duygusal sahnenizi değiştirmek.
Günümüzdeki Yay burcundaki tehlikeli eğilim: güvenilmez insanlar için sorumluluklar verin.
Nelerden kaçınmalıyım?: Duygusal kararlar.

Günümüzün Yay Aşk İkili Yaşam Burçları 8 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu Cumartesi sizin zodyak günündür ve sizinki gibi ateş elementiyle iyi bir uyumluluk vardır ve Terazi ve İkizler ile çok iyi uyuşur.
En gergin ilişki: birçok gerginlik takdir edilmez, ancak Akrep yerlileri ile tartışmaktan kaçının.
Mevcut uyumluluğunuz: yangın belirtileriyle harika.
Bekarsanız: Bir hafta sonu yaklaşıyor, planladığınızdan çok farklı olacak.