Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Cetveliniz Jüpiter’in geriye dönük eyleminin bir sonucu olarak, gerçekleriniz ile arzularınız, başarabilecekleriniz ve gerçekten elinizde olanlarınız arasında bazı çatışmalar olabilir. Sezginiz, mutlulukla, çok kesindir ve sizin için imkansız görünen birçok şeyi keşfedersiniz.

Yapmanız gereken para veya ödemeyle ilgili bazı zorluklar var, ancak iyi haber şu ki, ekonomik sorunlarınızı ileriye götürmenize olanak sağlayacak bir refah dokunuşunun size doğru dönmesi. Belki de sahte bir arkadaşlıkla hoş olmayan bir deneyim yaşadın. Öyleyse, kötü bir arkadaşın varsa, en iyi şey onu unutmak, eleştirmek değil.yay burcu günlük burç yorumu pazar 9 haziran 2019

Aşk
Yaptığınız her şeye çok yönlülük ve dinamizm vermeye başlamanız ve sizinle birlikte yaşayan kişiye mutlu olma kapasitenizi göstermenin ve aynı zamanda mutluluk sağlamanız önemlidir.
Günün İfadesi: saray gibi görünen mütevazi kulübeler var çünkü onları yaşayanlar soylularla dolu.

Sağlık
Sağlığınız yenilenebilir bir etki yaratıyor. Pazar günü bu iş bittiğinde, arkadaşlarınızla ya da eşinizle birlikte dikkatinizin dağılabileceği bir yere gitmeye çalışın, dans edin, sosyal olarak zevk alın ve iş sorunlarından kopun. Burcunuzun Venüs’ün yıldız Pollux’a yaklaşımını sağladığı coşkudan yararlanın.

İş
Bugün çok iş olmasına rağmen, enerjili ve mutlu hissedeceksiniz. Olumlu bir tondasınız ve geçmişte gerçekleştirmeniz için size daha fazla zaman harcadığınız her şeyi kısa sürede çözebileceksiniz. Enerjiniz iç varlığınızdan taşar.

Para ve Şans
Algınız, özellikle de size çok para verecek olan bir işletmedeki kötülükten iyi olanı ayırt etmenize yardımcı olacaktır, ancak yasadışı meselelere karışabilir ve sonuçta yasalarda zorluk çekmenize ve kardan daha fazla zarara neden olabilirsiniz.

Bugün Yay Burcu Nedir 9 Haziran 2019?

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: yoğun.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: başladığınız bir şeyi bitirmek için yaptığınız amaç ve şimdi Venüs’ün birleşimi ile bunu başarmak için en iyi eğilimde olduğunuzu hissediyorsunuz.
Yay burcunuzdaki tehlikeli eğilim bugün: sürekli dikkat isteyin.
Nelerden kaçınmalıyım: Sorumlu olmayan ve çok fazla konuşan bir kişiye sır veya önemli bir güven vermek.

Bugün Yay Aşk Aşk Burçları ve İkili Yaşam Nedir? 9 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: eşiniz Aslan veya Yay gibi bir yangın işareti ise, aynı zamanda Kova gibi hava da olsa, bu Pazar günü işler sizin için çok iyi gidecektir.
En gergin ilişki: eşinizle veya Yengec ya da Başak burcunun bir arkadaşı ile argümanlar ya da yanlış anlamalar yapma eğilimindedir.
Şu andaki uyumluluğunuz: diğer ateş ve hava unsurlarıyla, özellikle Koç ve Kova ile uyumlu bir tondasınız.
Bekar veya bekarsanız: İlgilendiğiniz kişiyi başka biriyle, belki bir restoran, bir açık hava kafesi, bir park ile konuşabilecekleri bir yere davet etmeniz teşvik edilecektir.