Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Bu dönemde, yöneticiniz Jüpiter gezegeninin geriye dönük olduğu, ancak her şeyin geçici olduğu için boğulmadığı zaman bazı şeylerin karmaşıklaştığını unutmayın. Yeni bir ilişki kurmuş olmanız mümkündür, bu durumda her şeye yeni bir mercekle ve özellikle eski eşinizle karşılaştırma yapmadan bakmanız uygundur.

Her gün bir sürpriz ve sürekli konuşması başkalarından kötü konuşmak ya da geçmiş ilişkilerinde ne kadar acı çektiğinden şikayet etmek olan biriyle olmaktan daha rahatsız edici bir şey yok. Öyleyse, silme ve devam etme zamanı. Hayattaki en güzel anılar, yüzüne bir gülümseme getiren ve diğerleri, olumsuz ya da üzücü olanlar deneyimler, öğrenilecek dersler ve onları tekrarlamamak için tanınmaları gereken hatalar olarak kabul edilir.yay burcu günlük burç yorumu 10 haziran 2019

Aşk
Tebrikler, Yay! Romantizm olasılığına karşı çok duygusalsınız. Yakın zamana kadar beklenmedik bir şekilde sizi tanımayan bir kişiyle yakın zamanda karşılaşılan bir şey aşk hayatınızın ilgi odağı haline gelir. Ancak, şu anda bir ilişkiniz varsa, yanlış yorumlamayı önlemek için dikkatli olun.

Sağlık
Yay, Dikkat! Bu, ameliyatlar veya yoğun tedavilerle ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacak iyi bir döngüdür. Bugünlerde cerrahın masasına bakmanız gerekiyorsa, beklentiler çok iyidir, bu yüzden ne yapmanız gerektiğine emin olun ve her şeyin ne kadar iyi gittiğini göreceksiniz.

İş
Gelecek günlerde çok meşgul olacaksınız, bu nedenle hafta sonunu bir plana göre iyi organize etmek ve çalışma haftanızın planlamasını yarın bırakmamak için biraz zaman ayırmak en iyisidir. Bu şekilde zamanınızdan daha iyi bir şekilde faydalanabilir ve birkaç saat içinde sizi daha uzun süren şeyleri çözebilirsiniz.

Para ve Şans
Sosyal etkinliklere katılmak için aldığınız davetleri kabul edin, çünkü onlar içinde sizi teşvik edebilecek ve kendi işinizi kurmaya motive edebilecek, hatta kendilerine benzer bir şey başlatmak için imkanlar verebilecek ekonomik zorluklara sahip insanlarla tanışabilirsiniz.

Bugünün Yay Burcunu 10 Haziran 2019

Bu Pazartesi aşk enerji seviyesi: yoğun.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: altıncı hissinizin iç algısı ve gelişimi, bu anlarda size çok yardımcı olacak.
Yay burcunuzdaki günümüzün tehlikeli eğilimi: tüm seçenekleri düşünmeden aniden bir şeyi sonlandırın.
Nelerden kaçınmalıyım?: Yapıcı bir şey için kullanmak yerine sohbetlerde veya sosyal medyada zaman kaybetmek.

Bugünün Yay Sevgisi Burç ve İkili Yaşam 10 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu Pazartesi günü İkizler, Terazi ve Kova ile Koç ve Aslan ile ilişkileriniz konusunda iyi destekleniyorsunuz.
En gergin ilişki: Boğa ile doğabilecek ilişki,
Mevcut uyumluluğunuz: ateş ve hava işaretleri ile çok yüksek.
Bekar veya bekarsanız: duyguları çok iyi hissetmekten ayırırsınız ve bunu yaparken kendinizden memnun hissedersiniz.