Yay Günlük Burç Yorumu 01 Şubat 2018

Yay Günlük Burç Yorumu 01 Şubat 2018

Mars’ın bu yapılandırmasıyla, çiftiniz çalkantılı bir aşamadan geçebilir. Her birinin ruh hali değişimlerine ve belirli konularda size karşı gelecek görüş açılarından farklı olarak ele alınması gerekecektir.

Bekarlar için partner fırsatları ortaya çıkabilir, ancak hiçbir şey onları yakalamak istemeyeceğinizi söylemiyor. Şüphesiz, planlarını değiştirmeleri için gözlerinde yeterince önemi olmayacak. Birazca baştan çıkarmak sizi hoşnut etmez, ancak somut bir şey yoktur. Sizin için öncelikleriniz şu an başka yerde olacaktır.yay günlük burç 1 subat 2018

Para
Mali dengesini iyileştirmek için Uranüs’ün bu konumundan yararlanabilmelisin. Yapacak önemli maddi seçimleri olan bütün yerliler iyi çözümler bulabilirler.

İş
Profesyonel bir düzeyde sıradanlık kabul etmezsiniz. Bu nedenle durumunuzu iyileştirmek için gayret göstereceksiniz. Çalışmalarınızda bir tanıtım yapmaya çalışacaksınız.

Sabrınız sayesinde, kesinlikle hedeflerinize ulaşacaksınız. İsteğinize yanıt almazsan, yaklaşık on gün içinde saldırıya geri dönün.

Sağlık
Satürn’ün iyi tavsiyelerini dinleyin. Gücünü boşaltmaya dikkat etmelisin. Fazla çalışma. Fiziksel çabaları da kötüye kullanmayın; bir kas kırmak olabilir. Her halükarda, bugün aşırı şiddetli egzersizlerden kaçının. Ve unutmayın ki duygusal faktörlerin rolü sizin için önemlidir.

Aile
Bugün, kendinizi ailenizin etkisinde bırakmayın. Sevdiklerinizin tavsiyesi, fikirleri açıklığa kavuşturmak yerine, fikirleri biraz daha bulanıklaştırmada başarılı olacaktır. Yalnızca kendi yargılarına güvenin, ki bu Mercury gezegeni desteğiyle güvenilir olacaktır.

Sosyal hayat
Satürnün bu yönü size vitrini kendiniz gösterecektir. Parlayacaksın, baştan çıkaracaksın, ikna edeceksin. Önemli bir proje sunmanız gerekiyorsa başarıdan emin olursunuz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.