Yay Günlük Burç Yorumu 04 Şubat 2018

Yay Günlük Burç Yorumu 04 Şubat 2018

Son dakikada planlarınızı değiştirmeye zorlanacaksınız. Çevrede para var. Kâr payları üretecek ve sizi işlerini yürütmek için işbirliği arayanlar önünde bırakacak bir partiye veya sosyal davetiye katılmayı unutmayın.

Canlı kişiliğiniz, aşk hayatınız hakkında endişelendirdiğiniz bir sorunu çözmenize yardımcı olur ve her şeyin düşündüğünüz gibi olmadığını fark etmiş olursunuz.yay günlük burç 4 subat 2018

Belki de görünüşe götürüyorsun demektir. Jupiter’in yöneticisi olan direkt Jupiter’in enerjisi, planladığınız her şeyde çok olumludur. Neyse ki her şey çözülür ve su seviyesini geri kazanır.

Aşk
Yaşadığınız anda oyunculukta daha netlik gerekiyor. Şikayetlerini ve hayal kırıklıklarını yaşamınızı zorlaştıran kişiler tarafından taşınmayın.

Sağlık
Yatmadan önce bol yiyecekler ve güçlü duygular kaçının çünkü belki de son sinirsel rahatsızlıklarınızın ve uykusuzluğunuzun nedeni bunlar.

Hemen uyku yardımcıları gitmeyin, vücudun kendisi kurtulmasına izin verin.

İş
Cömert ve destekleyici doğanız herkese yardım etme eğilimindedir, ancak bunu yaparsanız sizi incitirse kendiniz ve kendiniz hakkında düşünmeniz gerekir.

İyi bir çalışma ilişkisi sürdürmek için, sizi ilgilendirmeyen konularda müdahalelerden kaçının ve samimi şeyleri başkalarıyla tartışmayın.

Şans ve para
Bu harika bir Pazar, çünkü çevrenizdeki iyi enerjiyle dikkatinizi dağılabilecek ve sizin sahip olduğunuz hedeflerden uzaklaşabilecek olumsuz bir şey yok. Ekonomik gelirin bir aşaması yaklaşıyor ve sizi şaşırtacak.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.