Yay Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Yay Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Jüpiter birlikte, bu her 12 yılda bir, şans dönemi, fırsatlar, kişisel başarı veya duygusal tatmin süresi ile gelen harika bir fırsat. Kendinize, araçlarınıza ve hayata güveniyorsunuz. Bu pozitivizm, işlerinizi daha cesur, toplantılarınız daha yapıcı ve başarılarınızdan daha fazla ilham alıyor.

Aşk
Mutlulukla parlıyorsun, haftayı dişlerle ısırıyorsun, güzel hava aşkların üzerinde parlıyor. Her şey basit, hassasiyetin patlaması çoğalıyor, şaşırtıcı bir değişimin şafağındasınız. Tüm olumlu işaretler orada, ilişkileriniz akışkan, toplantılar çok kolay bir şekilde yapılır, kendinizi olduğu gibi gösterirsiniz. Duygusal olarak yedinci cennete ulaşıyorsun.yay haftalık burç yorumu 10 - 16 haziran 2019

İş
Sosyal oyuna aktif olarak katılmak zorundasınız ve pozisyonlarınız ne olursa olsun, harekete geçmeli ve uzun vadede elde etmek istediğinizi uygulamalısınız. Girişimlerinizde korunuyorsunuz, gökyüzü bağlantılarınızı tercih ediyor ve gözlerinizi dünyaya açmanıza izin veren yeniliklere açılıyor.

Bu, devam eden sorunları çözmek, bir hizmet ya da iyilik istemek, incelemek ya da sınava girmek için iyi bir zaman. Ayrıca yurtdışına seyahat etmek ve hatta yurtdışına gitmek için çok iyi bir etkidir. Yeni özlemleri keşfedersiniz ve gökyüzü tüm projelerinizi desteklemektedir.

Para ve Şans
Bulutsuz 10 Haziran haftası! Bir huzur hissi sizi harekete geçirir, kesinlikle konforlu maddi sektörünüz en asil ve en değerli tasarımlarınızı yiğit kalbinize sunar! Bu parasal denge üzerinde çok çalıştınız, işinizle, akıllı yatırımlarınızla, akıllı bir yaşam tarzınızla ve bugün ektiklerinizi biçiyorsunuz! Bu haftanın her saniyesinin tadını çıkarın, bu güzel finansal kolaylık sizin başarınızdır!

Sağlık
Pilleriniz tam olarak şarj edilmiştir, bu aşırı yararlı bağlamda hiçbir arıza mümkün değildir! Uyumlu enerji ile kükrersiniz, bu canlılık genel çiçeklenmenize, girişimlerinize, projelerinize yardımcı olur. Ahlaki gücünüz fiziksel gücünüz, mükemmel birleşiminizle paylaşıldığı için bu hafta dağları yükseltebilirsiniz! Hayatınızın yolunda güvenle ilerleyin, dengeli mizacınız yarının başarısını tetikler. Ne örnek yapıyorsun.