Yengeç Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Bu, tamamen yenilenen şartlarla karşı karşıya kalacağınız Yengeç’in samimi vahiyleri Salı günü. Ufukta para ve sevgi var! Döngüsü birkaç gün içinde başlayacağınız, yaşadığınız doğum günü, mutluluk ve servetle ve aynı zamanda her zaman istediğinizi yapma imkanlarıyla birlikte gelir, ancak bunu bir nedenden dolayı gerçekleştiremezsiniz.

Şimdi size gelen parayı boşa harcamayın, çünkü birkaç gün içinde mükemmel bir yatırım fırsatına sahip olacaksınız ve şimdi daha sonra borçlanacaksanız, gelecekteki astrolojik ufkunuzdaki gizli işle yüzleşemeyeceksiniz. Bakış açısı cesaret verici, Yengeç.yengeç burcu günlük burç salı yorumu 11 haziran 2019

Aşk
Her şey sizin lehinize yansıtılıyor, bu yüzden canlı hayat! Şu anda üzücü fikirler için yer olamaz çünkü gerçekliğiniz önemli olan şeydir ve yaşadığınız ve keyif aldığınız ölçüde mutluluğunuzu artıracaksınız.

Sağlık
Paranoyak veya hipokondriyak olmadan kendinize daha fazla özen göstermelisiniz. Örneğin, bu döngüde cildinizde lekeler veya döküntüler varsa, bunları doktorunuza danışmak ve sağlığınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bir uyarı işareti olarak alın. Yengeç kadınlar, göğüslerini, doktorlarına söylemeleri gereken şüpheli sertleşme olup olmadığını kontrol etmelidir.

İş
Bu, istihdamınızdaki değişikliklerin ve önemli projelerin bir aşamasıdır. Çalışma tarzınız alışkın olduğunuzdan farklı olduğundan, yeni bir patron veya amir size bazı problemlere neden olabilir. Derin bir nefes alın, uyum sağlamaya çalışın, yapabilirsiniz ve onların nasıl mükemmel bir iş arkadaşı olduklarını göreceksiniz.

Para ve Şans
Ekstra paraya veya gelire mi ihtiyacınız var ve deniyor musunuz? Almak için birçok imkanınız var, ancak elden kaymaması, verimsiz ya da orantısız alımlara harcaması için iyi yönetmelisiniz.

Yengeç Günlük Burç Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bu salı Seviye enerji seviyesi: yüksek.
Avantaj vermeniz gereken kozmik dinamikler: Gülümseme ve arkadaş edinme yeteneğiniz.
Bugün Salı günü yaptığınız tehlikeli trend tabelada Yengeç: Bir fikir verirken kendiniz bir yorum veya görünümden uzak durun.
Nelerden Kaçınmalıyım?: Şikayetçi tavırlar, daha önce olanlar için pişmanlık duy ve tekrar et.

Yengeç Günlük Aşk Burç ve Çift Yaşam Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu Salı günü çok iyi şeyler yapıyorsunuz, özellikle iki ateş, özellikle Aslan ve Yay dahil olmak üzere diğer su işaretleri ve topraklar.
En gergin ilişki: Başak ve Koç yerlileri ile tartışmaktan kaçının.
Şu anki uyumluluğunuz: iyi bir şekilde sponsor ve çekicisiniz, Akrep ve Balık burcuna daha az ölçüde rağmen, herkesi etkiliyorsunuz.
Bekar veya bekarsanız: İlgilendiğiniz kişiyi, kişiliğinizin sıcaklığı ve karizması ile çekersiniz, duygularınızı açıkça ilan etmekten korkmayın.