Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Olağan mesleğinizde birçok gelişme olasılığı vardır ve bunlardan faydalanmadan faydalanmalısınız. Bir romantizm yaşamanıza izin verecek bir karar verme zamanı, her ikiniz için çok şey vaat eden bir ilişki. Eğer yüreğiniz size o kişinin sizi sevdiğini söyler ve duygularınızda güvende hissedersiniz, o anı geciktirmeye devam etmeyin. Bu pazarda yaşam tarzınızı değiştirmek ve daha fazla aktivite, eğlence ve zaman kalitesi sunmak için bir bildirim alacaksınız.

Aşk
Gerçek kişiliğinizi yüzeye çıkarın. Bu enerjik taşma sizin için en iyisini ortaya çıkaracak ve yoğun ve tutkulu bir romantizm yaşamanıza yardımcı olacaktır. Senin ayın, Ay’ın, ayın sonunda havadaki bir tabelada ilham vermekten daha fazlası olacak.yengec burcu günlük burç yorumu 1 nisan 2018

Eşinizle veya partnerinizle çok zorlanacaksınız, sadece bu konuda tecavüz konularını göreceksiniz. Aşırı hoşgörüsüzlüğe dikkat. Bu tavır, siz ve diğer duvar arasında yıkılması zor olacak. Haklı olduğun konusunda ikna olacaksın, ama bu önemli olacak: “İyi bir evlilik yapmak için, kocanın sağır olması ve kadının kör olması gerekir.” Eğer bekarsanız, aşklarınız korkunç bir trajediye benzeyecektir.

Sağlık
Tereddütlerinizi bir kenara bırakın, daha fazla beklemeyin ve bir spor salonuna katılmanıza ve kaslarınızı ve fiziksel koşullarınızı güçlendirmek için mümkün olan en kısa sürede etkili bir tedaviye başlayabilmeniz için sağlığınızdaki bu belirleyici adımı atın.

Yükselen eğride sağlık. İyimserlik günün sırası olacak. Moraliniz fırlayacak. Sizi uzun zamandır rahatsız eden çeşitli küçük sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için iyi seçilmiş olacak. İlaca ilişkin ilerlemenin sizin için bir ölü mektubu kalması gerekli değildir.

İş
Bildiğiniz herşeyi yapın ve çalışma yöntemlerinizi son anda keşfeden ve nasıl çalıştığından emin olmadan değiştirmeye başlamayın. İşinizde doğaçlama yapmak değil, sorumlu eylemler yapmak zamanı değil.

İşyerinde, rakiplerinizin ve profesyonel çevrenizdeki bazı kişilerin kararlılığını ve başarınızı kıskanç olarak görmezden gelme ve hafife alma eğiliminde olacaksınız. Bu sana çok mal olabilir. Aksine, pozisyonunuzu korumak istiyorsanız sizi bekçinizde tutmanız ve dikkatli olmanız gerekmeyecektir.

Para ve Şans
Günün çoğu için sizi meşgul edecek bir proje sunulacak, ancak bitirdikten sonra, memnun kalacağınız çünkü bunu işe yarayacak ve kısa sürede iyi bir kâr oranı oluşturacaksınız.

Konutu değiştirmeyi mi planlıyorsun? Bugün ilginç bir emlak anlaşması yapılmalı. Bu fırsatın burnunun altına girmesine izin verme.

Aile
Sevdiklerinizle olan ilişkileriniz Güneş ve Venüs’ün tümüyle güçlü koruması altında olacaktır. Faydalı bir doğaya sahip olan bu yıldızlar, aile hayatınızla ilgili tema alanlarınızı vurgulayacaktır. Sevdiklerinizle lezzetli anlar geçireceksiniz.

Sosyal hayat
Bu gün yeni linklerin kurulmasına elverişli olacak: festivaller tarafından kutlanacak olan toplantılar, dostça toplantılar. Aynı zamanda samimi bir yeniden yapılanma için uygun olacaktır.