Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

Ayın karşıt işaretiyle ve bu anlardan geçerek çok ince bir tondasınız ve doğum gününüzün başlangıcına yaklaşırken yeni duygular yaşayacaksınız ve gerçeği görmenizi sağlayacak çok verimli fikirler alacaksınız. ayakları yere iyi dikilmiş. Duyusal bir doğanın yeniden birleşmesi yaklaşıyor, uzun zamandır benzer hisler yaşamıyorsunuz.

Şüpheli veya şüpheci olmayın, özellikle geçmişte bu tuzağa düştüyseniz naif olmayın. Birleştirilmiş zekanızı ve sezginizi kullanırsanız, bu günde pişman olacak hiçbir şeyiniz olmayacaktır.yengec burcu günlük burç yorumu 11 haziran 2018

Aşk
Artık bir anlam ifade etmeyecek bir ilişki ile sona ermezseniz ve hayatınızı farklı yönlerden takip etmeye karar verirseniz, hala size hiç yakışmayan bir kişiye bağlı kalabilirsiniz. Duygusal ufkunuzu yeniden yapmanın zamanı geldi.

Sağlık
Günlük tahliye, sağlığın korunmasının sırlarından biridir. Eğer boşaltım fonksiyonlarınızda güncel değilseniz, bağırsaklarınızın hareket etmesi ve sindirim çok daha iyi olması için lifler açısından zengin gıdaların tüketimini artırın.

İş
Bir görevi bitirmek için acele ederseniz, erken eve gidebilmeniz için sabırsızlık sorunlara neden olabilir. İşinizde bir sorumluluktan eminseniz, tatmin edici bir şekilde yerine getirmek için her türlü çabayı göstermelisiniz.

Para ve Şanslar
Bu, pazartesi için faydalı bir alışveriş. Çünkü, Ay’ın olumlu etkilerinden, işinize odaklanmanıza ve paranızı boşa harcamamanıza yardımcı olacak bir netlik hacmine sahip olursunuz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.